Astroloji

 

 

 
Akrep (15.09.2019)
Hayaller birden gerçek oluyor! Gerçek aşkı hissetmek sizi oldukça heyecanlandıracak. Çevrenize karşı karizmanızın arttığı bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.
 
Aslan (15.09.2019)
Bu dolunay ile beraber yeni bir kariyere adım atmak veya uzun zamandır uğraş verdiğiniz bir kariyer hedefini başlatmak için sizlere yardımcı olacaktır. İş alanında bir yıldız gibi görüleceksiniz. 
 
Balık (15.09.2019)
Bu dolunay sizin önceliklerinizi düzeltmeye ve kişisel mutluluğunuzu artık bulmanıza yardımcı olacak. Duygularınız yükselişe geçiyor ve çok istediğiniz şey size doğru geliyor. Beklemediğiniz bir zamanda biriyle kuracağınız duygusal iletişim motivasyonunuzu yükseltecektir.
 
Başak (15.09.2019)
Bu dolunay evlilik veya ortaklık girişimler alanınızda size pozitif kararlar almanıza yardımcı olacak. Önemli bir projeye başlıyorsunuz. Sorumluluklarınız ve başarınız artıyor.
 
Boğa (15.09.2019)
Aşk ve ilişkilerden yana keyfiniz yerine geliyor diyebiliriz. Hayatınızda yeni bir bakış açısı kazanacaksınız. Evlilik kararı ya da yeni bir ilişki kararı alabilirsiniz. Sosyal ortamlarda görünürlüğünüz artıyor.
 
İkizler (15.09.2019)
Bu dolunay sayesinde artık her şeyden fazlasıyla emin olduğunuzu söyleyebiliriz. Kendi içinizde bazı sorunları daha fazla büyütmeyin ve artık gerçekleri kabul edin. Yeni olan her başlangıca ise gönül rahatlığı ile ilerlemelisiniz.
 
Koç (15.09.2019)
Kariyer ve iş alanınızda bazı yükselişler ve yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Arka planda yürüttüğünüz her işin başarısını ilerleyen günlerde alabilirsiniz. Şu an evren size yardım ediyor.
 
Kova (15.09.2019)
 
Oğlak (15.09.2019)
Büyük bir karar vermeden önce sevdiklerinizin de duygularını dikkate almalısınız. Kısa gezileriniz veya ticaret ilişkilerinizde kurduğunuz bağlantılardan kaynaklı seyahatler gündeminizde olabilir.
 
Terazi (15.09.2019)
Kendinizi kişisel yüklerinizden kurtarırken aynı zamanda içinizdeki ruhsal dağınıklığınızı temizleyeceksiniz. Daha çok özgürleşeceksiniz. Bu dolunay bir iş projesini bitirmenize ve yeni bir iş başlamanıza yardımcı olabilir.
 
Yay (15.09.2019)
Finansal konular bu dolunayla birlikte istikrarlı bir şekil içine giriyor. Artık bir nefes alarak, ekonomik koşullarınız size güven duygusu vermeye hazırlanıyor.
 
Yengeç (15.09.2019)
Sevgi ilişkilerinizde önemli gelişmeler yakalayabilirsiniz. Kariyer hayatınızın güzelleşmesi ve başarınızın iyi bir ilişkiye bağlı olduğunu gözlemleyeceksiniz. Partnerinizle yeniden denemek ya da ilişkinize yeni bir bakış açısı katmak için güzel bir dolunay.

 

 

 

Haber Yazılımı