Haber Detayı
26 Kasım 2020 - Perşembe 09:35
 
Incia
Kozmetik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri markası olan Incia bir Türk girişimi markasıdır.
- Haberi
Incia

Kozmetik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri markası olan Incia bir Türk girişimi markasıdır. Alerjik bir cilt yapısına sahip olan kişiler düşünülerek üretilen Incia’nın zengin ürün çeşidi bulunmaktadır. Doğal üretim zinciri ile ve doğal ürünler ile üretilen Incia’nın bu özelliği kullanıcılarını da mutlu etmektedir. Incia’nın bir özelliği de temiz üretim denilen sağlığa zararlı olan kimyasallar kullanılmadan üretilmesi ve piyasa fiyatından satışa sunulmasıdır. Düşük gelir grubunda bulunanların da kişisel bakım ürünlerine rahatlıkla ulaşmaları Incia’nın ürünleri ile mümkün olmaktadır.

 

Incia Ürünleri

Incia’nın kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinin en önemli özelliği bitkisel ve doğal bileşenlerden üretilmesidir. Cilde ve vücuda zarar veren kimyasal içerikler kullanılmadan üretilen Incia ürünlerinde paraben, alkol ve alüminyum bulunmamaktadır. Özellikle roll-on ürün grubunda paraben, alkol ve alüminyum kullanımı kanser hücrelerini tetiklemektedir. Incia’nın ürünleri bu özelliği ile sağlığa verdiği önemi bir kez daha kanıtlamıştır.

Erkek ve bayan kullanıcılara hitap eden Incia’nın roll-on, el ve vücut kremi, cilt bakım ürünleri, başta olmak üzere geniş ürün çeşidi bulunmaktadır. Organik özelliği ile Incia’nın ihtiyaç duyulan ürünleri  https://www.kozmela.com/incia linki ile sipariş verilebilir. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Incia,
Yorumlar
Haber Yazılımı