Haber Detayı
07 Mayıs 2018 - Pazartesi 08:32
 
AK Parti Ankara'da Temayül Heyecanı Yaşandı
AK Parti Ankara Teşkilatlarında temayül heyecanı yaşandı. 584 milletvekili aday adayı için binlerce delege sandık başına gitti.
Siyaset Haberi
AK Parti Ankara'da Temayül Heyecanı Yaşandı

AK Parti Ankara İl Başkanlığı'nca yapılan temayül yoklaması kapsamında 584 milletvekili aday adayı için 3 bin 255 delegenin oy kullandığı bildirildi. Toplantıya, bazı AK Parti Ankara milletvekilleri ile Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ve ilçe belediye başkanları katıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık da temayül yoklamasına katılan isimler arasındaydı.

Altınpark ANFA Salonu'nda başlayan temayül yoklaması dün sabah saat 10.00'da başladı ve 16.00'da sona gerdi. 24 Haziran seçimlerinde 3 Bölgeye ayrılan Ankara'da, temayül yoklaması için her bölgeye ayrı sandıklar kuruldu. Toplam 36 milletvekiline sahip olacak olan Ankara'da, partililer 1. Bölge için 13, 2. Bölge için 11 ve 3. Bölge için 12 milletvekili aday adayının ismini işaretleyerek kimleri milletvekili görmek istediklerini temayüle yansıttılar.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Saniye Enfiyeci, Fatma Coşar Karacan, Mehmet İkbal Yılmaz, Mustafa özcan, Yağmur Orman ve Süleyman Karacan dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, Öznur Demirbilek dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, Yüksel Özkale, Mehmet İkbal Yılmaz, Mehtap Toruntay ve Özay Elif dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Ankara'da, Temayül, Heyecanı, Yaşandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı