Haber Detayı
09 Mart 2020 - Pazartesi 23:44
 
AK Parti Ankara Siyaset Akademisi Yoğun İlgi Görüyor
AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Siyaset Akademisi’nde açılış geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılmıştı.
Siyaset Haberi
AK Parti Ankara Siyaset Akademisi Yoğun İlgi Görüyor

Erdoğan’ın yaptığı açılış dersinin ardından bu hafta 1. Ders AK Parti Genel Merkezi Konferans Salonu’nda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

25. ve 26. Dönem AK Parti Siirt Milletvekili, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkan Danışmanı Prof. Dr. Yasin Aktay ve İstanbul Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mevlüt Tatlıyer anlatım ve sunumlarıyla akademi öğrencileriyle buluştular.

AK Parti Ankara AR-GE’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı ve Ankara Siyaset Akademisi Koordinatörü Aysel Koçak Akgül’ün açılış konuşmasıyla başlayan akademide ilk derste Doç. Dr. Mevlüt Tatlıyer tarafından “Ekonomide Temel Kavramlar” konusu anlatıldı. İkinci derste ise Prof. Dr. Yasin Aktay “Suriye Krizi” konusunu anlattı.

Akademi öğrencilerinin de soru ve görüşleriyle katkıda bulunduğu eğitimler sonunda AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Aysel Koçak Akgül tarafından Aktay ve Tatlıyer’e tablo hediye edildi. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Ankara, Siyaset, Akademisi, Yoğun, İlgi, Görüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı