Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 15:22
 
AK Parti Ankara Teşkilatları Afyon'da Bir Araya Geldi
Afyonkarahisar'da termal bir otelde AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından 'İstişare ve Değerlendirme Toplantısı' yapılıyor. Toplantıya İl ve İlçe Teşkilatları, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kollarıyla milletvekilleri katılıyor.
Siyaset Haberi
AK Parti Ankara Teşkilatları Afyon'da Bir Araya Geldi

Afyonkarahisar'da termal bir otelde AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından 'İstişare ve Değerlendirme Toplantısı' yapılıyor.  Toplantıya AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Mahir Ünal, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Genel Sekreter Fatih Şahin, Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti Ankara İl Teşkilatı, Ankara İlçe Teşkilatları,  ilçe başkanları, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ile gençlik ve kadın kolları başkanları katıldı.
 
İstişare toplantısında başta Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan olmak üzere Numan Kurtulmuş, Süleyman Soylu, Mahir Ünal, Mehmet Özhaseki, Murat Kurum gibi isimlerde konuşmacı olarak fikirlerini söylüyorlar. Toplantının ilk gününde ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonla bağlanarak teşkilat mensuplarına seslendi.
 
 
 
 
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Ankara, Teşkilatları, Afyon'da, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı