Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 22:54
 
AK Parti Ankara Teşkilatlarında Sincan Rüzgarı Esti
AK Parti Ankara İl Başkanlığı Ağustos Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Mamak Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi.
Sincan Haberi
AK Parti Ankara Teşkilatlarında Sincan Rüzgarı Esti

Mamak Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen il danışma meclisi toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, İl Başkanı Hakan Han Özcan, milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları, il ve ilçe teşkilatlarının yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra meclis üyeleri katıldı. Toplantı AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan’ın açılış konuşmaları ile başladı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin ve Milletvekili Emrullah İşler gündeme dair değerlendirmelerde bulundular.

AK Parti Ankara İl Başkanlığı faaliyet raporunu Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Gültekin Gündüz gerçekleştirdikten sonra Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Gül seçim analiz raporlarını teşkilat ile paylaştı. Belediye faaliyetleri sunumunda Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, ilçe faaliyetleri sunumunda ise Çubuk İlçe Başkanı Erhan Kuşcu sunumlarını gerçekleştirdi.

Sunumların müzakeresi yapıldıktan sonra başarılı ilçelere ödül takdimine geçildi.

2017 yılını Ankara teşkilatları arasında en çok üye yaparak birinci bitiren Sincan İlçe Teşkilatı, 2018 yılının tüm aylarında birinci olarak toplamda 12.280 üye yapmış ve yılı yine en başarılı ilçe teşkilatı olarak tamamlamıştı. Aynı başarısını 2019 yılının ilk dokuz ayında da devam ettirdi.

Sincan İlçe Teşkilatı’nın 2018 ve 2019 yıllarında gösterdiği başarı neticesinde İlçe Başkanı Soner Arslanargun’a ödülleri AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Milletvekilleri Emrullah İşler – Asuman Erdoğan ve Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Gültekin Gündüz taktim ettiler.

Toplantı hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

 

BU BAŞARI HEPİMİZİN

AK Parti Sincan İlçe Başkanı Av. Soner Arslanargun ; "2017 yılını birinci tamamlamıştık. 2018 yılının başında teşkilatımız ile bir söz verdik. 2018’de de en çok üye yapan ilçe teşkilatı biz olacağız dedik. Sözümüzü yerine getirmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. İlçe teşkilatımızda çalışmalarımızı planlı bir şekilde sürdürüyoruz. Olağan toplantılarımızı gerçekleştirerek istişarelerde bulunuyoruz. Sincanlı hemşehrilerimizle çeşitli vesilelerle bir araya gelmeye devam ediyoruz. AK kadrolar hep milletin yanında" dedi.

Konuşmasının sonunda Arslanargun; çalışmalarımızda desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Murat Ercan’a, ilçe teşkilatımızın her bir ferdine ve partimize gönül veren Sincanlı hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonrada çalışmalarımızı aynı azim ve kararlılıkla devam ettirerek yeni başarılara imza atacağımıza canı gönülden inanıyorum, dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: AK, Parti, Ankara, Teşkilatlarında, Sincan, Rüzgarı, Esti,
Yorumlar
Haber Yazılımı