Haber Detayı
24 Nisan 2018 - Salı 17:39
 
AK Parti, Başkent'te 24 Haziran Seçimlerine Hazır
AK Parti Ankara İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda, Ankara'da teşkilatların 24 Haziran Seçimlerine hazır olup olmadığı ile ilgili istişare yapıldı.
Siyaset Haberi
AK Parti, Başkent'te 24 Haziran Seçimlerine Hazır

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimleri kapsamında AK Parti Ankara İl Teşkilatı tarafından organize edilen toplantı, Millet Vekilleri, Belediye Başkanları, İlçe Başkanlarımız, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarının katılımı ile Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim YAMALI başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıda seçim koordinasyon merkezi hazırlıkları görüşüldü. Seçim koordinasyon merkezi planlamalarının hazır olduğu, İl seçim koordinasyon merkezi ve 25 ilçe seçim koordinasyon merkezimizin yanı sıra 500 civarında seçim irtibat bürolarının hazır olduğunun altı çizildi.

Toplantıya katılanlar arasında Sosyal Medya çalışmalarına ağırlık verileceği değerlendirildi.

Her zaman olduğu gibi AK Parti Teşkilatı’nın seçime hazır olduğu vurgulandı.

Ziyaret edilmedik ev, sıkılmadık el kalınmaması gerektiği, sivil toplum kuruluşlarımızla yakın temas kurulmasıyla birlikte sahada aktif çalışılacağı ve Büyük Türkiye Sevdası’nın anlatılacağı bir çalışma planının yapıldığı belirtildi.

Millete Hizmet Yolunda herkesi kucaklayacı bir seçim çalışması yürütüleceği ve şimdiye kadar olduğu gibi bu Kutlu Yürüyüşü Milletle omuz omuza yapılacağı açıklandı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti,, Başkent'te, 24, Haziran, Seçimlerine, Hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı