Haber Detayı
29 Mayıs 2013 - Çarşamba 02:07
 
Akgül, Öğrencilerin Yıl Sonu Şenliklerinde
Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Boğaziçi Ortaokulu, Tuzluçayır İlkokulu ve Akdere Oğuz Kaan İlkokulu'nun düzenlediği yılsonu şenliğine katıldı.
Mamak Haberi
Akgül, Öğrencilerin Yıl Sonu Şenliklerinde

Yılsonu şenliklerinde Grup Başkanvekili Faruk Gültekin ve Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş ile birlikte öğrencileri yalnız bırakmayan Akgül, "Bu tür sosyal etkinlikler çocuklarımızın kişisel ve sosyal gelişimlerini sağladığı gibi toplumun kaynaşmasına da vesile oluyor" dedi. Tiyatro gösterileri, konserler, sergiler, halk oyunları gibi etkinliklerin yer aldığı organizasyonlarda öğrenciler doyasıya eğlendi. Akgül, Türkiye Halter Şampiyonası'nda birincilik elde eden Boğaziçi Ortaokulu öğrencilerinden Gizem Nur Demir ve Gamze Yayla'ya plaket vererek başarılarının devamını diledi.

 

Eğitime destek artarak sürecek

Eğitim camiası ve velilerle birlikte ilçedeki eğitim kalitesini artırmak için çalıştıklarını kaydeden Akgül, "Mamak Belediyesi fiziki donanımları için destek isteyen okul yöneticilerimize asla olmaz demedik. Desteğimiz artarak devam edecektir. Bizler her yatırımı geleceğimiz için yapıyoruz. Öğrencilerimize en iyi eğitim öğretim ortamını sağlamanın yanı sıra sosyal gelişimlerine katkıda bulunan başta okul müdürlerimiz olmak üzere öğretmenlerimiz ve velilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Mamak, Belediye, Başkanı, Mesut, Akgül, Boğaziçi, Ortaokulu, Tuzluçayır, İlkokul
Yorumlar
Haber Yazılımı