Haber Detayı
31 Aralık 2018 - Pazartesi 12:34
 
Ali Başkaraağaç, CHP'nin Ayaş Belediye Başkan Adayı
Ali Başkaraağaç, CHP'nin Ayaş Belediye Başkan Adayı oldu. Başkaraağaç, 5 yıl sonra kaldığı yerden devam etmek için Ayaşlıların karşısına çıkıyor.
Siyaset Haberi
Ali Başkaraağaç, CHP'nin Ayaş Belediye Başkan Adayı

Ayaş eski Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç, CHP'den yeniden Ayaş Belediye Başkanlığı için hazırlanıyor. Henüz resmi olarak açıklanmamasına rağmen Ali Başkaraağaç'ın CHP'nin Ayaş aday olduğu ifade edildi.
2014 yılında yapılan yerel seçimlerde partisinden Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için yola çıkan ve ardından yeniden Ayaş Belediye Başkanlığı Adayı olarak seçimlere giren Ali Başkaraağaç, o dönem yapılan seçimleri az bir farkla kaybetmişti.
 
AYAŞLILAR İSTEDİ, YENİDEN AYAŞ'A DÖNÜYOR
 
31 Mart'ta yapılacak seçimlerde ismi Etimesgut ile anılan Ali Başkaraağaç, örgütün ve Ayaşlıların yoğun talepleri sonrası Ayaş'a dönme kararı aldı ve CHP'nin Ayaş Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere girecek. Ayaşlıların, kendisini yeniden Belediye Başkanı olarak görmek istediğini belirten Ali Başkaraağaç sosyal medya hesabından "Gelin hep birlikte Ayaş'ı layık olduğu yere taşıyalım" paylaşımında bulundu.
 
Ali Başkaraağaç'ın, yeniden Ayaş'ta Belediye Başkanlığına aday gösterilmesi seçimlerin oldukça zor geçeceğini işaret ediyor. AK Parti Adayının Burhan Demirbaş olarak açıklanması beklenirken, Ayaş'ta Ali Başkaraağaç-Burhan Demirbaş arasında renkli bir yarış olacağı tahmin ediliyor. Ayaş'ta AK Parti ile MHP'nin Cumhur İttifakı, CHP ile İYİ Parti'nin de Millet ittifakı yapacağı belirtildi.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ali, Başkaraağaç,, CHP'nin, Ayaş, Belediye, Başkan, Adayı,
Yorumlar
Haber Yazılımı