Haber Detayı
25 Mayıs 2013 - Cumartesi 01:45
 
Ali Başkaraağaç'tan Yenimahallelilere Destek!
CHP’den Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına A. Adayı olan Ali Başkaraağaç, Yenimahalleli partililerin Ayaş’ta gerçekleştirdiği “Sorumluluk Projesi”ne destek vererek onlarla birlikte domates fidesi dikti.
Siyaset Haberi
Ali Başkaraağaç'tan Yenimahallelilere Destek!

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ali Başkaraağaç’tan, CHP’li Parti Okulu öğrencilerinin ‘Sorumluluk Projesi”ne büyük destek. Aynı zamanda Ayaş Belediye Başkanı olan Ali Başkaraağaç, Cumhuriyet Halk Parti Yenimahalle İlç Örgütü Parti Okulu öğrencilerinin Ayaş’ta gerçekleştirmiş oldukları “SORUMLULUK PROJESİ” kapsamında Sinanlı mahallesinde domates fidesi dikme çalışmalarına katılarak destek verdi.


   Ali Başkaraağaç, çalışmalarla ilgili olarak gazetemize vermiş olduğu bilgide “Partimiz için canla başla çalışan Parti Okulu öğrencilerimizin bu çalışmasını yürekten destekliyorum. Ankaramızın her sathında, her bölgesinde ve her mahallesinde CHP’nin çalışmalarını görmek ve halkımıza ulaştığını görmek hepimizi mutlu ediyor. Bu anlamda biz de elimizden gelen desteği fazlasıyla kendilerine veriyoruz” diye konuştu.


   Başkaraağaç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına ciddi ve sıkı bir şekilde hazırlandığını kaydederken “Hedefimiz 2014 yılında Ankara’da hüküm süren Gökçek İmparatorluğunu yıkmaktır. Bunu da partililerimizle, Ankaralı hemşerilerimizle ve başkentte yaşayıp Ankaranın sorunlarına duyarlı olan vatandaşlarımızla birlikte yapacağız” dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: CHP’den, Ankara, Büyükşehir, Belediye, Başkanlığına, A, Adayı, olan, Ali, Başkar
Yorumlar
Haber Yazılımı