Haber Detayı
11 Nisan 2019 - Perşembe 00:41
 
Alper Taşdelen, Meclis Üyeleriyle Birlikte Anıtkabir'de
Rekor oyla yeniden Çankaya Belediye Başkanlığı’na seçilen Alper Taşdelen, yeni dönem meclis üyeleriyle birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.
Çankaya Haberi
Alper Taşdelen, Meclis Üyeleriyle Birlikte Anıtkabir'de

Anıtkabir’de düzenlenen törene, CHP Meclis üyelerinin yanı sıra Çankaya İlçe Başkanı Fahri Yıldırım, Gençlik ve Kadın Kolları başkan ve üyeleriyle birlikte katıldı. Taşdelen, mozoleye çelenk konulmasının ardından beraberindekilerle misak-ı milli kulesine geldi. Başkan Taşdelen burada, Anıtkabir özel defterine şunları kaydetti:

“Büyük Atatürk,

Saygıdeğer Atam;

Cumhuriyetimizin Çankaya’sında rekor bir oyla yeniden seçilen belediye başkanı olarak manevi huzurlarınızdayım. Ulusumuzun imar ve inşa edildiği Çankaya’da devrimlerinizin yolunda hiç durmadan ve yorulmadan çalışıyoruz.

‘Yalnız tek bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak’ sözünüz bizim için vazgeçilmez temel bir ilkedir. Bu ilkenin yol göstericiliğinde Cumhuriyetimizin geleceğe en iyi biçimde taşınması için izinizde yorulmaksızın yürüyoruz.

Çankaya’nın emin ellerde olduğunu gönül rahatlığıyla dile getiriyor size olan sevgi, saygı, şükran ve minnetimizi bir kez daha sunuyoruz. Ruhunuz şad olsun.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Alper, Taşdelen,, Meclis, Üyeleriyle, Birlikte, Anıtkabir'de,
Yorumlar
Haber Yazılımı