Haber Detayı
13 Mayıs 2020 - Çarşamba 13:43
 
Altındağ Belediyesi Engelleri Kaldırıyor
Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, Altındağ'daki engelli bireyleri unutmadı. 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası nedeniyle, Altındağ'daki engelli bireyleri evlerinde ziyaret eden Başkan Balcı, sevginin önünde hiçbir engel olmadığını gözler önüne serdi.
Altındağ Haberi
Altındağ Belediyesi Engelleri Kaldırıyor

Başkan Balcı, engelli vatandaşların yüzünü güldürdü. 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası nedeniyle, engelli vatandaşlara ziyaret gerçekleştiren Başkan Balcı, gönülleri fethetti. Gün boyu engelli vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Balcı, "Altındağ'da engel yok" dedi.
 
"ONLARI MUTLU GÖRMEK BİZİ DE ÇOK MUTLU ETTİ"
Göreve geldikleri ilk günden itibaren, Altındağ'da engelleri kaldırmak için seferber olduklarını söyleyen Başkan Balcı "Altındağ'da engelli kardeşlerimizin daima yanında olacağımıza söz vermiştik, bu sözümüzü de tutuyoruz. Dünya Engelliler Haftası nedeniyle ilk olarak Ayşe Gök ve ailesini Battalgazi Mahallesi'ndeki evinde ziyaret ettik. Ardından engelli KPSS kursumuza katılan kardeşimiz Süleyman Ilgın'ı yine Battalgazi Mahallesi'ndeki evinde ziyaret ettik. Daha sonra da Zübeyde Hanım Mahallesi'nde Merve ve Ahmet kardeşlerimizi ziyaret ettik. Çiçeklerimizi, hediyelerimizi kendilerine verdik. Sosyal mesafe kuralına uyarak yaptığımız ziyaretler hepsini çok mutlu etti. Onları mutlu görünce biz de çok mutlu olduk. Sevginin aşamayacağı hiçbir engel yok." dedi.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ, Belediyesi, Engelleri, Kaldırıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı