Haber Detayı
10 Nisan 2020 - Cuma 22:11
 
Altındağ'da Konut Taksitlerine 3 Ay Erteleme
Koronavirüs salgınının ilk gününden itibaren etkili çözümler hayata geçiren Altındağ Belediyesi, vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Altındağ Belediyesi bu kapsamda; kendisine yapılan konut taksit ödemelerini 3 ay boyunca erteleme kararı aldı.
Altındağ Haberi
Altındağ'da Konut Taksitlerine 3 Ay Erteleme

Altındağ Belediyesi'nden müjde... Koronavirüsle mücadele kapsamında, ilk günden bu yana vatandaşların yanında olan Altındağ Belediyesi, kendisine konut taksiti ödemesi yapan vatandaşlara rahat nefes aldıracak bir karara imza attı. Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı'nın talimatlarıyla, belediyeye olan konut taksit ödemeleri 3 ay boyunca ertelendi.
 
VATANDAŞA RAHAT NEFES
Yaşanan zor günlerde vatandaşlara her konuda rahat nefes aldırmak için durmaksızın çalıştıklarını söyleyen Başkan Asım Balcı "Belediyemize konut taksiti ödemesi yapan yüzlerce ailemiz var. İçerisinde olduğumuz dönemde herkesin işleri ve dolayısıyla ödemeleri sarsıldı. Devletimiz sağ olsun, çalışanlar ve işverenler için ekonomik destek planlarını uygulamaya koysa da, biz de elimizden geldiği kadar vatandaşlarımıza destek olmak istedik. Bu zorlu süreçte belediyemize konut ödemesi yapan vatandaşlarımızın taksit ödemelerini 3 ay erteleme kararı aldık." dedi.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ'da, Konut, Taksitlerine, 3, Ay, Erteleme,
Yorumlar
Haber Yazılımı