Haber Detayı
02 Kasım 2018 - Cuma 23:56
 
Altındağ-Doğantepe Spor Tesisleri Hizmete Girdi
Altındağ Belediyesi’nin spor yatırımları tüm hızıyla devam ediyor. Altındağlı gençleri sporla tanıştırmayı, spor alışkanlığı edindirmeyi ve sağlıklı nesiller yetiştirmeyi hedefleyen Altındağ Belediyesi, yeni bir tesisi daha ilçeye kazandırdı.
Altındağ Haberi
Altındağ-Doğantepe Spor Tesisleri Hizmete Girdi

Sağlıklı nesiller yetiştirmeyi hedef edindiklerini dile getiren Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, “Güçlü ve sağlıklı bir nesil yetiştirmek istiyorsak, bunun yolu spordan geçiyor. Sporla, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutup, hayata bakışlarını olumlu yönde değiştirebiliriz. Altındağ, gençleri ile dönüşüyor, yenileniyor” dedi.

Altındağ Belediyesi tarafından Doğantepe Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Doğantepe Spor Tesisi düzenlenen törenle hizmete açıldı. Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin ev sahipliğinde düzenlenen açılışa, AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yeğin, Altındağ Kaymakamı Erol Karaömeroğlu, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Doğantepe Mahallesi’ne yapılan spor tesisi çok fonksiyonlu olarak planlandı. 2 adet halı saha, 1 adet basketbol ve voleybol sahasının yer aldığı tesiste, sporcu odası ve soyunma odası da mevcut.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ-Doğantepe, Spor, Tesisleri, Hizmete, Girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı