Haber Detayı
10 Aralık 2017 - Pazar 22:10
 
Altındağ'lı Kadınlar, Lösemili Çocuklar Köyü'nü Ziyaret Etti
Hacılar Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi'ndeki kadınlar, kısa süre içinde el emeği göz nuru hazırladıkları kışlık giyecekleri ve ürünleri, lösemili çocuklara hediye etti. LÖSEV'li üreten anneler ile buluşan Altındağlı kadınlar, ürettikleri bez bebekler hakkında LÖSEV'li annelere bilgi aktardı.
Altındağ Haberi
Altındağ'lı Kadınlar, Lösemili Çocuklar Köyü'nü Ziyaret Etti

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, mutlu anların yaşandığı ziyaret gününe ilişkin "Sevgi, paylaştıkça artar. Sıkıntılar, dertler, tasalar paylaştıkça azalır. Altın kalpli kadınlarımızın verdiği bu destek çok önemli. Lösemili çocuklarımızın ihtiyacı olan en önemli şey, moral kazanmak. Hep onların yanında olduğumuzu htirmeliyiz" dedi.
Kadın dayanışması her yerde
Altındağ Belediyesi tarafından 24 farklı mahalleye açılan ve Altındağlı kadınların kültürel, sanatsal, sportif ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayan merkezler, yaklaşık 55 bini aşkın kadına hizmet veriyor. Kursiyerler, verimli zaman geçirmenin yanı sıra ihtiyaç sahiplerinin de yardımına koşuyor. Altındağ Belediyesi'ne bağlı faaliyet gösteren Hacılar Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi'ndeki 40 kadının bir ay kadar kısa bir süre içerisinde hazırladıkları ürünlerle LÖSEV Köyü'nü ziyaret etmeleri duygusal anlara sahne oldu.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ'lı, Kadınlar,, Lösemili, Çocuklar, Köyü'nü, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı