Haber Detayı
28 Mart 2015 - Cumartesi 02:26
 
Altındağ'da 3 Mahalleye Çarşı ve Düğün Salonu Projesi
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin ilçeye değer katan projeleri hayata geçmek için gün sayıyor.
Altındağ Haberi
Altındağ'da 3 Mahalleye Çarşı ve Düğün Salonu Projesi

Gerçekleştirdiği başarılı projelerle ilçeyi bambaşka bir hale getiren Başkan Tiryaki, yapımı devam eden çarşı ve düğün sarayı projelerinde de sona yaklaşıldığını söyledi. Doğantepe, Başpınar, Karpürçek mahallelerine yapılan tesisler,  yapıldıkları mahallelerde vatandaşlar tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Mahalleli memnun…

Başpınar Mahallesi sakinlerinden, esnaf Niyazi Çelik mahallelerine yapılan çarşı ve düğün sarayı projesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çelik, yapılacak olan çarşının bölgeye değer katacağını söyledi. Başkan Veysel Tiryaki ile beraber Altındağ’ın sürekli geliştiğini dile getiren Çelik, yapılacak olan çarşılardan mahalle halkı olarak çok memnun olduklarını, sadece Altındağ’dan değil diğer ilçelerden de burada dükkân açmak için gelindiğini, mahallelerinin pek çok kişi tarafından tercih edildiğini belirtti.

“İhtiyaçlara yönelik adımlar atıyoruz.”

Başkan Veysel Tiryaki, Altındağ’daki gelişimin büyük bir hızla sürdüğünü belirterek ilçeye duyulan ilgi üzerinde durdu. Altındağ’ın artık daha modern bir hale geldiğini söyleyen Tiryaki, “Yatırımlarımızı bu doğrultuda hayata geçiriyoruz.” dedi. Başkan Tiryaki, çarşı ve düğün sarayı projelerinin bölgedeki önemli bir eksikliği ortadan kaldıracağını ifade ederek, her zaman ihtiyaçlara yönelik adımlar attıklarını vurguladı.

Tiryaki şöyle devam etti: “Altındağ alışveriş merkezleriyle, spor tesisleriyle, parklarıyla, sağlık merkezleriyle herkesin yakından takip ettiği bir ilçe haline geldi. Halkımızın isteklerini her zaman göz önünde bulundurduk. Daha rahat yaşam alanları sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Başpınar, Doğnatepe, Gültepe ve Karapürçek’te çarşılarımızın açılmasına çok az kaldı. Bu çarşıların Altındağ’a hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağ, Belediye, Başkanı, Veysel, Tiryaki’nin, ilçeye, değer, katan, projeler
Yorumlar
Haber Yazılımı