Haber Detayı
05 Ocak 2019 - Cumartesi 10:17
 
Altındağlılar, Veysel Tiryaki'ye Veda Ettiler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Yenimahalle Başkan Adayı olarak açıklanan Tiryaki'nin adaylığı, Yenimahallelilerin yüzünü güldürürken, Altındağlıları üzdü.
Altındağ Haberi
Altındağlılar, Veysel Tiryaki'ye Veda Ettiler

Altındağ Belediye binası önünde toplanan Altındağlılar, "Bizi bırakma Başkanım" sloganları ile Başkan Tiryaki'ye duygusal anlar yaşattı. Altındağlı vatandaşlar, Altındağ'a üç dönem boyunca başkanlık yapan Veysel Tiryaki'ye teşekkür ederek, güzel dileklerle veda etti.

Kendisine gösterilen sevgi seli karşısında oldukça duygulanan Tiryaki, "Benim en büyük projem Altındağ'dır. Altındağ'daki dönüşüm gerçek bir başarı öyküsüdür. Evim, kapım ve telefonum 15 yıl boyunca nasıl hep sizlere açık olduysa, bundan böyle de hep açık olacak. Hakkınızı helal edin. Ne başardıysak birlikte başardık" dedi. Başkan Tiryaki konuşmasını Aşık Veysel'in "Dostlar Beni Hatırlasın" şiiri ile sonlandırdı. "Gün ikindi akşam olur, Gör ki başa neler gelir, Veysel gider adı kalır, Dostlar beni hatırlasın" dizeleriyle Altındağlı vatandaşlara seslenen Başkan Tiryaki, gözyaşlarını tutamadı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Altındağlılar,, Veysel, Tiryaki'ye, Veda, Ettiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı