Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 21:05
 
Ankara'da Başarılı Narkotikçilere Ödül Verildi
Ankara Valisi Vasip Şahin, Ankara Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde, narkotik operasyonlarında başarı gösteren polis memurları ve bekçilere ödüllerinin verildiği törene katıldı.
Güncel Haberi
Ankara'da Başarılı Narkotikçilere Ödül Verildi

Törene Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, Altındağ Kaymakamı Erol Karaömeroğlu da katıldı.

Törende bir konuşma yapan Vali Vasip Şahin, ödül alan polis ve bekçileri dikkat, fedakârlık, soğukkanlılıkla sürdürdükleri görevlerindeki başarıları dolayısıyla tebrik ederek şunları kaydetti:

“Buradaki tüm arkadaşlarımız hakikaten iyi eğitim almışlar. Mesleğe girdikten sonra ortaya koydukları seviye bizleri hem mutlu ediyor hem de rahat ettiriyor, gözümüz arkada değil. Bu kardeşlerimiz, görevini müdrik, görevinin sınırlarını bilen ama en çok da hak ve hukuk bilen, hukukun, kendine tanınan yetkilerin sınırlarını bilip onu aşmayan bir seviyede ve olgunluktalar. Sizler sokakta hem bizleri hem devletimizi hem milletimizi temsil eden görev yapıyorsunuz. Ama karda, kışta, soğukta, yağmurda, güneşte sokaktasınız. Bu, fedakârlık gerektiriyor. Sadece maişet kaygısıyla yapılacak bir iş değil. İnşallah bunun karşılığını sadece maddi olarak değil manevi olarak da alırsınız.”

Konuşmaların ardından ödül alan polis memurları ve bekçilere ödülleri verildi, hatıra fotoğrafları çekildi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara'da, Başarılı, Narkotikçilere, Ödül, Verildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı