Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 01:43
 
Ankara'da Bayram Trafiği İle İlgili Valilikten Açıklama
Ankara Valiliği, yayınladığı yazılı bir açıklama ile Ramazan Bayramı'nda başkent yollarıyla ilgili bir duyuruda bulundu. İşte o açıklama:
Güncel Haberi
Ankara'da Bayram Trafiği İle İlgili Valilikten Açıklama

Ramazan Bayramı Tatilinde Yol Durumuna İlişkin Basın Duyurusu

Trafik yoğunluğunun artacağı değerlendirilen Ramazan Bayramı tatili süresince vatandaşlarımız ve yol kullanıcılarının güvenle seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla 13-18 Haziran 2018 tarihleri arasında, yapımı devam eden kısa süreli yol çalışmalarına ara verilmesi sağlanmıştır.

Yol yapım çalışmaları devam etmekte olan çalışma alanlarında sürücülerin işaret ve levhalara dikkat etmesi gerekmektedir.

Ramazan Bayramı tatili süresince belirtilen tarih aralığında Samsun yolu Çalışkanlar, Ortaköy, Gökçeyurt, Maliye Noktası kavşakları ile Konya yolu TŞOF kavşağı beton bariyerlerle (New jersey) kapatılarak yol bu noktalarda transit olarak verileceğinden yol kullanıcılarının daha dikkatli olarak seyretmeleri gerekmektedir.

Ayrıca, 13-18 Haziran 2018 tarihleri arasında Ankara ili üzerinden Samsun yolunu kullanarak Kayseri istikametine gidecek araç sürücülerinin alternatif yol olarak Ankara – Gölbaşı – Bala – Kaman – Kırşehir – Kayseri güzergâhlarını kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara'da, Bayram, Trafiği, İle, İlgili, Valilikten, Açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı