Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 02:26
 
Ankara'da Hanım Lokallerinde Hizmet İçi Eğitim
Ankara Büyükşehir Belediyesi personeline yönelik hizmet içi eğitimlerine devam ediyor.
Ankara Haberi
Ankara'da Hanım Lokallerinde Hizmet İçi Eğitim

Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Hanım Lokallerinde de hizmet içi eğitimler aralıksız sürüyor. Hanım Lokallerinde görev yapan 350 personele son olarak motivasyon, iş verimliliği ve halkla ilişkiler konularında hizmet içi eğitim verildi.

 

“MUTLU PERSONEL”

         Hanımlar Lokali Koordinatörü Aile Danışma, Yaşam ve Eğitim Koçu Emine Koç, Başkent'in birçok ayrı noktasında bulunan 21 Hanım Lokali'nde görevli personele, kişisel gelişim konularında verdikleri eğitimin önemine vurgu yaparak, şunları söyledi:

"Hanım Lokallerimizde vatandaşla birebir iletişimdeyiz ve belediye hizmetlerinin tümünde bizler kendimizi değil Büyükşehir Belediyesi'ni temsil ediyoruz. Bu sebeple hizmet içi eğitimlerle kendimizi sürekli geliştirmeliyiz. Bu eğitimlerle personelimiz ayrıca öğrendiklerini kendi sosyal hayatlarına da yansıtıyor. Mutlu personel iş verimini de artırıyor.”

           Büyükşehir Belediyesi sadece kişisel gelişim konularında değil personeline önümüzdeki süreçte,“Aile İçi İletişim, Sosyal Medya Bağımlılığı, Değerli Hme ve Değerli Olma, Ergen Çocuklarla Baş Edebilme" gibi konularda da eğitimler verecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara'da, Hanım, Lokallerinde, Hizmet, İçi, Eğitim,
Yorumlar
Haber Yazılımı