Haber Detayı
05 Şubat 2019 - Salı 23:13
 
Ankara, Fuar Alanına 2020 Yılında Kavuşuyor
TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım ve Başkan Yardımcısı Can Çavuşoğlu, Ankara Kalkınma Ajansı Başkanı Arif Şayık’ı ziyaret etti.
Ekonomi Haberi
Ankara, Fuar Alanına 2020 Yılında Kavuşuyor

Geçtiğimiz günlerde Ankara Valisi Vasip Şahin’i ziyaret ederek Ankara ile alakalı görüş alışverişinde bulunan TÜGİAD Ankara Başkanı Zafer Yıldırım, Ankara Kalkınma Ajansı’nda aktif rol oynayarak, sivil toplum örgütlerini ve iş hayatını temsil etmek istediklerini belirtmişti. Bu görüşme sonrasında Ankara Valisinin katkılarıyla Ankara Kalkınma Ajansı Başkanı Arif Şayık ile bir araya gelen Zafer Yıldırım,Ankara’ya katkı sağlamak noktasında Ankara Kalkınma Ajansı’nın çok önemli bir yeri olduğunu belirtti. Sıkışan ekonomik gündemin muhakkak iş birliği yoluyla çözüleceğini söyleyen Yıldırım, her zaman aktif bir şekilde ekonomiyi canlandırmak noktasında gayret göstereceklerini ve çalışacaklarını, bu noktadaki birlikteliğin önemli bir adımı olarak da Ankara Kalkınma Ajansını gördüklerini aktardı. Yıldırım, TÜGİAD Ankara ve Ankara Kalkınma Ajansı iş birliğinin önemi üzerinde durdu.

 

Ankara fuar alanına 2020’de kavuşuyor

Ankara fuar sorununun 2020’de çözüleceğinin müjdesini veren Arif Şayık bu noktada çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini aktardı. Ziyaret TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım ve Başkan Yardımcısı Can Çavuşoğlu’nun plaket takdimi ile son buldu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara,, Fuar, Alanına, 2020, Yılında, Kavuşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı