Haber Detayı
08 Eylül 2015 - Salı 10:37
 
Ankara İlçelerinde Terör Olaylarına Protesto Gösterileri
Bölücü terör örgütü PKK'nın mensuplarınca Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde düzenlenen terör saldırısı, Ankara ilçelerinde protesto edilmeye devam ediyor.
Ankara Haberi
Ankara İlçelerinde Terör Olaylarına Protesto Gösterileri

Hakkari Dağlıca'daki terör saldırısı, Ankara'nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Sincan, Etimesgut ve Gölbaşı ilçelerinde protesto edildi.

Keçiören'de bir grup, Türk bayrakları ve sloganlarla daha önce terör örgütü PKK'nın saldırısında şehit olan bir askerin Fatih Caddesi'ndeki evine yürüdü. Bazı vatandaşlar da Keçiören İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde terör örgütünü lanetledi.

Etimesgut'ta Piyade Mahallesi'nde bulunan HDP İlçe Binası önünde toplanan grup, burada ilçe binasına saldırırken Türk Bayrağı astılar. Ardından kalabalık slogonlar atarak ellerinde Türk Bayrakları ile yürüyüş yaptı.

Sincan'da ise yürüyüş yapan kalabalık grup, Lale Meydanı'na yürüyerek burada terör olaylarını protesto ederek "Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez" slogonları attılar.

Yenimahalle'de Jandarma Alay Komutanlığı yakınlarına gelen kalabalık bir grup, İstiklal Marşı okuyarak terör örgütü aleyhine sloganlar attı.

Kızılay Güvenpark'ta toplanan gruplar ise dev Türk bayrağı açtı.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Bölücü, terör, örgütü, PKKnın, mensuplarınca, Hakkarinin, Yüksekova, ilçesi, Dağ
Yorumlar
Haber Yazılımı