Haber Detayı
19 Kasım 2015 - Perşembe 10:08
 
Ankara İlçelerine Büyükşehir'den Led Ekran
Ankara Büyükşehir Belediyesi, ilçe merkezlerine dev led ekranlar yerleştiriyor. Ekranlardan, Büyükşehir Belediyesi'nin hizmet ve çalışmaları hakkında vatandaşlar bilgilendiriliyor.
Ankara Haberi
Ankara İlçelerine Büyükşehir'den Led Ekran

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, led ekranların, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar ve Şereflikoçhisar ilçelerinde de kurulduğunu söyledi. Üçpınar, şu bilgileri verdi:
"İlçelerde kurduğumuz led ekranlarla, hem o yerleşim yeri teknolojik gelişmelerden yararlanacak hem de Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleriyle ilgili vatandaşlar bilgi sahibi olacak.
Ankaralılar, ekranlardan Büyükşehir Belediyesi’nin, yapımı devam eden veya hizmete giren altyapı ve sosyal projeleri, kentsel dönüşüm çalışmaları, cadde, bulvar, asfalt ve yol yapım faaliyetleri, rekreasyon alanlar ile duyuru ve açıklamalar gibi bir çok faaliyeti takip edebilecekler."

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankara, Büyükşehir, Belediyesi, ilçe, merkezlerine, dev, led, ekranlar, yerleşti
Yorumlar
Haber Yazılımı