Haber Detayı
30 Nisan 2013 - Salı 11:22
 
Ankara'da Değişim İçin İlk Adım
MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya, 4 Mayıs’ta Polatlı’da gerçekleştirilecek mitingle belediye başkan adayının belli olacağını açıkladı.
Siyaset Haberi
Ankara'da Değişim İçin İlk Adım

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Polatlı Belediye Başkan adayının 4 Mayıs 2013 Cumartesi günü Polatlı’da düzenlenecek ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılacağı bir mitingle açıklanacağını bildirdi.

 

Çetinkaya, yerel yönetimlerde değişimin ilk adımının atılacağını ifade ederek “2014’ün 30 Mart’ında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Ankara ve ilçeleri MHP diyecek” dedi.

 

Çetinkaya, 4 Mayıs’ta saat 15’de düzenlenecek mitingle Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin değişimi Duatepe’den dualarla başlatacağını bildirdi.

MHP Ankara İl Başkanı Çetinkaya, tüm Ankaralıları mitinge katılmaya ve Milliyetçi Hareket çatısı altında birleşmeye davet etti. Çetinkaya yaptığı açıklamada özetle şunları söyledi:

 

“MİLLETİMİZ GERÇEĞİ GÖRDÜ”
”Türk milletinin artık gerçeği gördüğü günler yaşıyoruz. AKP iktidarının güzel ülkemizi sürüklediği karanlığın artık farkında olan aziz milletimiz, kendilerini bebek katillerini yoldaş olarak görenlere ilk dersini de 2014’ün 30 Mart’ında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde verilecektir. Aziz Ankaralı hemşehrilerimiz, AKP iktidarına güle güle demek için artık sabırsızlanıyor. Bu nedenle Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin katılımı ile gerçekleştirilecek bu mitingimize bütün Ankaralı hemşehrilerimizi davet ediyorum.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: MHP, Ankara, İl, Başkanı, Çetinkaya, 4, Mayıs’ta, Polatlı’da, gerçekleştirilecek
Yorumlar
Haber Yazılımı