Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 21:32
 
Ankaragücü'nün Yeni Başkanı Fatih Mert Oldu
MKE Ankaragücü Olağanüstü Genel Kurulu sonucunda kulübün yeni başkanı Fatih Mert oldu. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde gerçekleşen MKE Ankaragücü Olağanüstü Genel Kurulu'nda 931 delegeden 290’ı oy kullandı.
Spor Haberi
Ankaragücü'nün Yeni Başkanı Fatih Mert Oldu

1 oyun geçersiz sayıldığı seçimde 289 oyu alan Fatih Mert, MKE Ankaragücü’nün yeni başkanı oldu.

MKE Ankaragücü Kulübünde başkanlığa Fatih Mert seçildi. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'ndeki genel kurulda seçimlere Fatih Mert başkanlığındaki tek listeyle gidildi. Olaylarda salonu terk eden, sonrasında ise tekrar salona dönen Fatih Mert gelir gelmez oyunu kullandı ve sonuçları beklemeye başladı. Oylama sonrasında 289 oy alan Fatih Mert kulübün yeni başkanı oldu. Seçimlerde 931 delegeden 290'u oy kullandı. Bu oylarını biri de geçersiz sayıldı.

Oy kullanma işleminin ardından bir konuşma yapan çiçeği burnunda başkan Fatih Mert, bugün buraya gelerek oy kullananlara teşekkür ederek, "Ankaragücü için bundan sonrası hayırlı uğurlu olsun. Bugün burada oy kullandınız. Bundan sonra da inşallah Ankaragücü iyi ve güzel işlerin yapıldığı bir kulüp olur. 109 yıllık kulüp inşallah yerini iyi yerlerde alır. Sportif başarılarıyla örnek alınan bir kulüp olur." ifadelerini kullandı.

Yaşanan olaylardan sonra konuşmanın kolay olmadığını dile getiren Mert, "Kötü bir ortamdan sonra konuşmak kolay değil. Moral ve motivasyon kayboldu. Tasvip etmediğimiz bir olay yaşandı. Salonu terk etmek zorundaydım. Yapılan olayı kınıyorum. Doğru değil. Hakarete varmadığı sürece herkes herkesi eleştirebilir. Arkadaşa da geçmiş olsun diliyorum." diyerek konuşmasını tamamladı.

Fatih Mert başkanlığındaki yönetim, denetim ve disiplin kurulunda şu isimler yer aldı:

Fotoğraf açıklaması yok.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankaragücü'nün, Yeni, Başkanı, Fatih, Mert, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı