Haber Detayı
24 Haziran 2018 - Pazar 00:08
 
Ankaragücü Transfere Hızlı Başladı
Ankaragücü'nde transfer çalışmaları son hızıyla sürüyor. Thievy Bifouma ile 3 yıllık ön protokol imzalandı.
Spor Haberi
Ankaragücü Transfere Hızlı Başladı

İddialı bir takım kurmak istediklerini belirten Kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner, “Zaten Bifouma’yı transfer ederek iddialı bir ekip kurmanın temellerini attık. Bunu herkes gördü. Daha önce de belirttik, heyecanlandırıcı, istekli, arzulu ve taraftarlarımızı memnun edecek bir takım kurmak istiyoruz. Bu anlamda Bifouma, kendisini kanıtlamış, bildiğimiz ve Süper Lig’i bilen bir futbolcu. Her yönü ile takımımıza katkı sağlayacağından hiç şüphemiz yok. Büyük Ankaragücü camiasına hayırlı olsun” Birkaç gün içerisinde yerli yabacı transferleri sıralayacağız” dedi.

Ankaragücü’nün Türkiye’de tanınmış bir kulüp olduğunu ve büyük bir kitleye sahip olduğunu belirten Bifouma, “benim için yeni bir kariyer, birçok yerden teklif vardı ancak Ankaragücü’nü tercih ettim. Çok popüler bir kulüp taraftarı inanılmaz ateşli. Onlarla buluşmak için sabırsızlanıyorum” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Ankaragücü, Alihan Kubalas ile Arif Morkaya'nın sözleşmelerini bir yıl daha uzatırken Yusuf Abdioğlu Hatayspor'a verildi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankaragücü, Transfere, Hızlı, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı