Haber Detayı
31 Ekim 2020 - Cumartesi 09:12
 
Ankaragücü Yönetiminden ABB'ne Ziyaret
Ankaragücü Kulüp Başkanı Fatih Mert ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde grubu bulunan siyasi partilerin Grup Başkanvekillerine nezaket ziyaretinde bulundu.
Spor Haberi
Ankaragücü Yönetiminden ABB'ne Ziyaret

Başkan Fatih Mert  ve beraberindeki  yönetim kurulu üyeleri, ABB Meclis Başkan Vekili Fatih Ünal’ı, Ak Parti Grup Başkanvekili Murat Köse’yi, CHP Grup Başkanvekili Yaşar Neslihanoğlu’nu, MHP Grup Başkan Vekili Murat Ilıkan’ı ve İYİ Parti Grup Başkanvekili Adnan Beker’i  parti gruplarında ziyaret etti.

Başkan Fatih Mert grup başkanvekillerine Ankaragücü’ne gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek “110 yıllık camiamızın Ankara için ne kadar önemli bir marka olduğunu kıymetli başkanvekilleriyle istişare ettik. Ankaragücümüzün hem Ankara, hem de Türkiye için çok önemli bir konumda olduğunu bir kez daha fikir birlikteliği ile dile getirdik. Kendilerine bugüne kadar kulübüze vermiş oldukları desteklerden ve bundan sonra da verecekleri desteklerinden ve ilgilerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Yapılan ziyaretlerin ardından Başkanımız Fatih Mert,  grup başkanvekillerine, arkasında isimlerinin yazılı olduğu Ankaragücü forması hediye etti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankaragücü, Yönetiminden, ABB'ne, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı