Haber Detayı
22 Haziran 2020 - Pazartesi 19:03
 
Apartman Yöneticileri Başkent Mobilde Buluşuyor
Başkentlilerin hayatını kolaylaştıran teknolojik yeniliklerin başında yer alan “Başkent Mobil” uygulaması her yaş ve meslek grubu ile Büyükşehir Belediyesi arasında önemli bir iletişim köprüsü görevi görüyor.
Ankara Haberi
Apartman Yöneticileri Başkent Mobilde Buluşuyor

Akıllı kentler projesi kapsamında teknolojik yenilikleri Başkentlilerle buluşturmaya devam eden Büyükşehir Belediyesi, bu uygulamaların başında gelen Başkent Mobil uygulamasını her geçen gün daha da geliştiriyor.

   Vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve Büyükşehir Belediyesine daha hızlı ulaşımını sağlamak amacıyla çalışmalar bir yandan devam ederken “Mor Buton”dan sonra son olarak apartman yöneticilerini yakından ilgilendiren bir uygulama hayata geçirildi ve Başkent Mobil’e “Apartman Yönetcileri” bölümü eklendi.

APARTMAN YÖNETİCİLERİ BİR TIKLA BÜYÜKŞEHİR’E ULAŞACAK

    Her yaş ve meslek grubu ile iletişim köprüsü görevi gören Başkent Mobil uygulamasına eklenen “Apartman Yöneticileri” bölümü ile apartman yöneticileri bundan sonra apartmanlarında ya da bulundukları bölgede yaşanan sorunları anında Büyükşehir Belediyesine iletebilecek.

   Akıllı cep telefonları üzerinden ve bir tıkla Büyükşehir Belediyesine daha kolay ve hızlı ulaşabilecek olan apartman yöneticileri, #EvdeKalANKARA İŞLEMLERİ butonunu tıklayarak “Apartman Yöneticileri” bölümüne yönlendirilecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Apartman, Yöneticileri, Başkent, Mobilde, Buluşuyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı