Haber Detayı
14 Temmuz 2020 - Salı 20:37
 
Aşkın: Şehitlerimizin Emaneti Emin Ellerde
Şehit Aileleri Derneği, Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın'ı ziyaret etti.
Ankara Haberi
Aşkın: Şehitlerimizin Emaneti Emin Ellerde

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Vatan topraklarımızı korunmak için canını ve ruhunu ortaya koymuş olan şehit ve gazilerimizin aileleri bizlere emanettir, onlar için ne yapsak azdır. Anne ve babalarının yanında olmak ve onların acılarını bir nebze olsun hafifletmek için, şehit yakınları ve gazilerimizin istek ve ihtiyaçlarının öncelikli olarak dikkate alarak, gerekli çalışmaları yapmaktayız.

“Vatan ve millet için yapılan fedakârlığın değeri hiçbir şeyle ölçülmeyecek kadar yüce ve büyüktür”

Başkan Aşkın; Bu bağlamda İsmetpaşa mahallesinde mevcutta kullanılmakta olan Şehit Aileleri Dernek binası alanının küçük ve yetersiz olması nedeniyle, Elmadağ Kemalpaşa Alışveriş Merkezinde, Başkanlık konutu için ayrılan, 125 metrekare kullanım alanı olan daireyi Derneğimizin kullanımı için hizmetine sunduk.” dedi.

“Vatanımızın her bir karış toprağı ve göklerde dalgalanan bayrağımızın varlığını aziz şehitlerimize ve kahramanlarımıza borçluyuz” ifadesinde bulunan Başkan Aşkın: “Son dönemde birçok şehidimiz var. Bu topraklar her zaman ifade edildiği gibi uğrunda ölenler olduğu için vatan olmuştur. Bu vesile ile tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum ruhları şad olsun mekânları cennet olsun diyorum. Şehitlerimiz şundan emin olsunlar bıraktıkları emanet bizlerdedir. Bizler bu emaneti sonuna kadar taşıyacağız.

Şehit Ailelerinden Başkan’a Teşekkür

Şehit Aileleri Dernek Başkanı Ahmet Gündem: “ Başkanımızın makamı her zaman bizlere açık oldu. Derneğimizin bütün ihtiyaç ve sorunlarıyla birebir ilgileniyor. Bunun için kendisine Derneğimiz adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Aşkın:, Şehitlerimizin, Emaneti, Emin, Ellerde,
Yorumlar
Haber Yazılımı