Haber Detayı
20 Aralık 2018 - Perşembe 18:21
 
ASMMMO Yönetimi, Alper Taşdelen'i Ziyaret Etti
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimini makamında konuk etti.
Çankaya Haberi
ASMMMO Yönetimi, Alper Taşdelen'i Ziyaret Etti

Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimi Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’i makamında ziyaret etti. Oda Başkanı Ali Şahin ve beraberindeki Oda yöneticileriyle bir süre görüşen Taşdelen, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti.

Taşdelen’in, Çankaya’ya yaptığı hizmetlerden ve başarılı projeleri hayata geçirmesinden dolayı yeniden belediye başkan adayı olarak gösterilmesini memnuniyetle karşıladıklarını belirten Ali Şahin, “Yeni dönemde de mali müşavirler olarak katkı sunabileceğimiz bir durum olursa her zaman yanınızdayız” dedi.

Verilen destek için teşekkür eden Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, belediye başkanlığında halkı kazanmanın önemine değindi. Taşdelen, “4 buçuk senede halka dokunan projelerle Çankayalıların gönlünü aldık. Yeni dönemde de hız kesmeden çalışmalarımıza devam etmekle birlikte, halkımıza hizmet edecek çok daha güzel projeleri hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: ASMMMO, Yönetimi,, Alper, Taşdelen'i, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı