Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 00:45
 
Ayaş Esnafına, Saadet Partisi'nden Siftah Bizden Çalışması
Saadet Partisi Ayaş İlçe Teşkilatı esnaf ziyaretleri ile halkın nabzını tutmaya devam ediyor.
Siyaset Haberi
Ayaş Esnafına, Saadet Partisi'nden Siftah Bizden Çalışması

Saadet Partisi Ayaş İlçe Teşkilatı esnaf ziyaretleri yapıyor.Bu haftaki ziyaret programıninin ekip lideri ise Saadet Partisi Ankara İl Başkan Yardımcısı Murat Sipahi idi.

Yapılan çalışmaları anlatan Ayaş İlce Başkanı Cengiz  Zeyrek,bu hafta çalışmalarımıza Sabah Namazı sonrası SİFTAH BİZDEN çalışması ile baslayip,Esnaf ziyaretleri ile akşamları ise kahvehane ve ev sohbetleri ile devam ediyoruz.Bu vesile ilçemizin sıkıntılarını ve yapılması gereken hizmetleri konuşuyor istişare ediyoruz inşaallah en hayırlı hizmetleri yapabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. dedi.

Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanlığınin düzenlemiş olduğu ziyaretlerde konuşan İl Başkan Yardımcısı Murat Sipahi yaptığı açıklamada, “ilce teşkilatımızın almış olduğu karar neticesinde halkla kucaklaşma programı kapsamında esnaf ziyaretleri yapıyoruz. 
Bu ziyaretleri her pazar günleri yapma kararı aldık ve uyguluyoruz.Yapılacak olan yerel seçimler öncesi esnaf ve mahalle ziyaretleri düzenleyerek, halkın sorunlarını tespit etmek, dertleri ile dertlenmek ve çözümleri konusunda fikir alışverişinde bulunarak çözüm üretmek adına önemli bir çalışma yapmaya gayret gösteriyoruz. 
Esnafın derdini yakından dinleyerek çözüm üretmek görevimizdir. Saadet Partisi olarak çözüm noktasında genel merkezimizin ve ilçe teşkilatlarımızın önemli projeleri hazırlanmış durumdadır.Yerel Yönetimde İktidar olmamız halinde zaman kaybetmeden projeleri hayata geçirmek için sorunları yerinde doğru tespit ederek tedavisini hayata geçireceğiz. Kıymetli esnaflarımızın, siyasette mevcut iktidara alternatif bulamadıkları noktada, imdatlarına yetişiyor ve Saadet Partisi'nin varlığından bahsederek ümitlerini yeşertiyoruz.”
dedi.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ayaş, Esnafına,, Saadet, Partisi'nden, Siftah, Bizden, Çalışması,
Yorumlar
Haber Yazılımı