Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 22:14
 
Ayaş'ta Saadet Partisi'ne Katılımlar Artıyor
Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanlığı’nın yapmış olduğu ziyaretler esnasında çeşitli siyasi partilerden Saadet Partisi’ne çok sayıda iltihaklar gerçekleşiyor.
Siyaset Haberi
Ayaş'ta Saadet Partisi'ne Katılımlar Artıyor

Saadet Partisi Ayaş ilçe Başkanlığı "Ver Elini Ayaş" sloganı ile yaklaşık iki aydır köy ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, etkili fert ziyaretleri ve ev sohbeti programları düzenleyip halkın dertlerini, sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Yapılan ziyaretlerde ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu sorunlara yönelik Milli Görüş Hareketi’nin çözüm yolları vatandaşlara anlatılarak, beraber çalışma davetinde bulunuyor.
 
VATANDAŞLARIMIZ MİLLİ GÖRÜŞ’Ü TANIYOR
Yaptıkları bu çalışmalar sonrası vatandaşlarına kendilerine olumlu geri dönüşler yaptığını belirten Saadet Partisi Ayaş İlçe Başkanı Cengiz Zeyrek, şunları kaydetti: "Milletimiz gerçekleri görmeye başladı elhamdülillah biz Ayaş'ımızda ziyaretler yaparak gerçekleri halkımıza anlatmaya devam ediyoruz. Zaten insanlarımız her gittiğimiz yerde Milli Görüş'ü tanıyor biliyor.
 
MİLLİ GÖRÜŞ HÜKÜMETLERİ DÖNEMLERİNE BÜYÜK BİR ÖZLEM VAR
1996-1997 yılındaki Erbakan hükümetinde yapılan hizmetleri anlattığımız zaman insanlarımızın o zamanlarda ki heyecanı, umudu tekrar yaşadığını büyük bir sevinçle görüyoruz. Esnafımızın, Çiftçimizin, hayvan yetiştiricimizin hala o günleri büyük bir özlemle aradığını kendilerinden dinliyoruz.
 
KAPIMIZ HERKESE AÇIK
Saadet Partimizin, Milli Görüş'ün her zaman alınterinin, emeğin, hak ve haklının yanında olduğunu açık bir şekilde dile getiren kardeşlerimiz ise Saadet Partimize iltihak ediyorlar. Biz bu vesile ile Saadet Partimize yeni üye olan kardeşlerimizin rozetlerini takarak hoş geldiniz diyor ve tüm milletimize kapımızın açık olduğu çağrısını yinelemek istiyorum."
Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Ayaş'ta, Saadet, Partisi'ne, Katılımlar, Artıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı