Haber Detayı
16 Aralık 2016 - Cuma 11:12
 
Başarıya Ulaşmanın Formülünü Yakalayın
Her insan spora başlamadan önce önüne bir hedef koyar ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirir.
Sağlık Haberi
Başarıya Ulaşmanın Formülünü Yakalayın

Yoğun geçen spor temposunda başarıya ulaşmak için çaba göstermek ve bu çabanın sonuçlarını alabilmek son derece önemlidir. Vücut geliştirme gibi bir spor dalıyla uğraşıyorsanız amacınız yeni kas dokuları oluşturmak ve mevcut olanları korumak olacaktır. Bu korumayı sağlamak için bir takım takviyelere göz atabilirsiniz. Bunlar arasında protein tozları yer alır. Bsn Syntha 6 Edge etkin olarak kullanabileceğiniz bir protein tozu ürünüdür. Vücudunuzun anlık ihtiyaçlarını karşılamak adına ideal bir ürün olan Bsn Syntha 6 Edge, forma ve kompleks bir protein tozu olarak karşınıza çıkar. Tüm dünyada müthiş bir üne sahip olan BSN Syntha 6 Edge, geliştirilmiş formülü ve daha lezzetli yapısıyla yüksek oranda protein ihtiyaçlarını karşılaşacaktır. Etkili formülüyle sporcunun hem protein hem de karbonhidrat ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan Syntha 6 Edge, emilim süreleriyle diğer ürünlerden ayrılarak özel bir yere sahip oluyor. Emilim süreleri protein tozları için çok önemli bir hususu oluşturuyor. 6 Egde, 6 kaliteli protein kaynağı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu protein kaynakları arasında İzole Whey Proteini, Hidrolize Whey Proteini, Konsantre Whey Proteini, İzole Süt Proteini, Miselar Kazein, Kalsiyum Kazeinat gibi maddeler yer alıyor. Her servisinde 24 gram protein içeren bu ürün muhteşem lezzetiyle de damakta kalıcı bir yapıya bürünerek sporcuların tercih noktasını oluşturuyor. Ürünler aromasına göre gramajları farklılık gösterebiliyor. Kurabiye aromalı ürünlerde 38 gramlık servisler tercih edilirken, çilek aromalı ürünlerde 37 gramlık servis sunuluyor.

Sağlıklı bir şekilde kilo vermenize imkan tanıyacak olan bu ürünler aynı zaman da ciddi enerji kaynakları olarak da pek çok faydayı beraberinde getirecektir. Şehir yaşantısının getirmiş olduğu olumsuzlukları ortadan kaldırarak sağlıklı ve bilinçli bir şekilde kilo verme amacı güdenlerin tercih edeceği bu ürün, spor öncesi ve sonrası etkisiyle eşsiz bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır. Fazla kilolardan kurtulup aynı zaman da fit bir vücuda sahip olma düşüncesiyle yapacağınız egzersiz programlarında bu ürünü kullanarak hem kilo verebilecek hem de sağlıklı bir kas gelişimi sağlayarak dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Sporcu besinleri konusunda dünyanın önemli üreticilerinden birisi sayılan Bsn sporcular tarafından sık tercih edilen firmalardan birisi haline dönüştü. Firmanın son 6 yıl içerisinde bu kategoride almış olduğu ödüller, geniş bir kitlenin de başlangıç noktasını oluşturmaya başladı. Milyonlarca sporcuya ulaşan ürünler nedeniyle aktif bir deneyim yaşamınızı sağlayacak bu firma, çeşitli ürün gamları sayesinde de alternatifi bol bir pazarı size sunuyor. BSN, Sadece Amerika kıtasında 21 ürünü satışa sunmuştur. Teknolojik üretim tesislerinde en saf hammaddeler elde ederek üretimlerini gerçekleştiren bu firma, arge çalışmaları sonucunda harika ürün gamlarına sahip olmayı bildi. Formüle edilen ürünler tüketiciye ulaşmadan önce yüzlerce farklı testlere tabi tutularak üstün kalitesi kanıtlanıyor.

BSN ÜRÜNLERİNİ TEMİN ET

BSN ürünleri ne yazık ki sınırlı sayıda ülkemize geliyor. Bu sebeple gerçek BSN ürünlerini bulabilmek son derece doğru bir kararla ortaya çıkacaktır. Fitbull, satın alacağınız BSN ürünlerini en güncel ithalat ve stok garantileri ile müşterilerine sunacaktır. Üstelik hazır stok ve uygun fiyat garantileri de cabası olacaktır.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Her, insan, spora, başlamadan, önce, önüne, bir, hedef, koyar, hedef, doğrultusu
Yorumlar
Haber Yazılımı