Haber Detayı
02 Haziran 2015 - Salı 02:32
 
Başbakan Davutoğlu'ndan Etimesgut'a 3 Müjde
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisince Etimesgut'ta yapılan mitinge katılarak vatandaşlara hitap etti.
Etimesgut Haberi
Başbakan Davutoğlu'ndan Etimesgut'a 3 Müjde

Etimesgut Belediye Binası önünde vatandaşlara hitap eden Başbakan Davutoğlu, 7 Haziran seçimlerinin önemi üzerinde dururken başta HDP olmak üzere muhalefet partileri MHP ve CHP’yi eleştirdi. Onların konuştuğu şeyleri AK Parti’nin yaptığını vurgulayan Davutoğlu, seçimlerde AK Parti’nin 2023, 2053 ve 2071 hedefleri için Etimesgutlulardan söz istedi.

Etimesgut’a 3 Müjde

Başbakan Davutoğlu’nun konuşması öncesinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’te Etimesgutlulara seslenerek bir konuşma yaptı. Başbakan Davutoğlu ise yaptığı konuşmasında Etimesgutlulara 3 müjde birden verdi. İlk olarak ulaşımda çağ atlayarak raylı sistem projesini yapacaklarını ve metro ile banliyö trenlerini birleştireceklerini kaydetti.

Ardından Sincan-Etimesgut arasında büyük bir sorun olan İstasyon Caddesi ile ilgili çalışmalara başladıklarını söyleyen Davutoğlu “İstasyon Caddesi’nin hemen altına, tren yoluna paralel 3 şeritli bir yol yapacağız” dedi.

Etimesgut’ta sağlık sorununu da çözeceklerini anlatan Başbakan Davutoğlu, çok yakında Etimesgut’a 250 yataklı yeni bir hastane yapılacağını belirtti.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: AK, Parti, Genel, Başkanı, Başbakan, Ahmet, Davutoğlu, partisince, Etimesgutta,
Yorumlar
Haber Yazılımı