Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 13:38
 
Başkent EDAŞ, Ankara'da Çalışmalarını Sürdürüyor
Başkent EDAŞ 2019’un İlk Çeyreğinde Ankara’da Bakım, Onarım ve Yatırım Hedeflerini Başarıyla Gerçekleştirdi
Güncel Haberi
Başkent EDAŞ, Ankara'da Çalışmalarını Sürdürüyor

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Ankara’da yılın ilk çeyreğinde de müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde yine başarılı çalışmalara imza attı.

Başkent EDAŞ, Ankara’da hizmet verdiği 17.674 trafo ve 59.918 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Ankara için Beypazarı, Nallıhan, Elmadağ, Çankaya, Altındağ, Polatlı, Gölbaşı, Şereflikoçhisar, Etimesgut, Bala, Haymana, Ayaş, Güdül, Kızılcahamam, Çamlıdere, Kazan, Sincan, Çubuk, Akyurt, Kalecik, Pursaklar’ da 29561 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 251 pano ile 1345 trafo ve 152 dağıtım merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 458 Km’lik hattın bakımı tamamlandı.

Başkent EDAŞ, sektörün pazar dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Ankara’da hizmet verdiği 3 milyona yakın müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 5 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, kentte 24 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca yeni 1 elektrik panosu ve 2 trafo montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2019 yılının ilk çeyreğinde koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Başkent EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

Başkent EDAŞ’ın Ankara’da bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden sürecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Başkent, EDAŞ,, Ankara'da, Çalışmalarını, Sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı