Haber Detayı
31 Mayıs 2013 - Cuma 01:57
 
Batıkent Yeni Bir Halı Sahaya Daha Kavuştu
Yenimahalle Belediyesi tarafından Batıkent Yıldız Sanayi Sitesi’nde inşa edilen halı saha, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın katılımıyla futbol sever vatandaşların ve sanayi sitesindeki esnafın hizmetine açıldı.
Yenimahalle Haberi
Batıkent Yeni Bir Halı Sahaya Daha Kavuştu

Açılışta futbol topunu eline alan Yaşar, küçük futbolcularla birlikte top sektirerek mini maç yaptı. Yaşar açılış öncesi Yıldız Sanayi Sitesi esnafıyla öğle yemeğinde bir araya gelerek esnafın sıkıntılarını dinledi.

Yenimahalle Belediyesi tarafından Batıkent Yıldız Sanayi Sitesi, Ahmet Mete Işıkara Parkı’nda, esnafa ve bölge yakınlarında oturan vatandaşlara yeni bir halı saha hizmete açıldı. Sosyal aktivite yönünden eksik olan bölgede halı saha açılmasından dolayı büyük mutluluk duyan esnaf halkı açılışa yoğun ilgi gösterdi. Halı saha açılışını Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar yaptı. Yaşar, “Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Burada böyle bir halı sahanın olmasının vatandaşlar adına da çok yararlı olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Yaşar, mahalle takımının küçük futbolcularıyla mini maç yaptı. Halı saha açılışının ardından Yaşar, öğle yemeğinde Yıldız Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya geldi. Sanayiyi gezen Yaşar, esnafının sıkıntılarını dinledi, kullanılan araçlar ve işleyiş hakkında işyeri sahiplerinden bilgi aldı. Hurdaya çıkmış araçlarla ilgili yeni düzenleme hakkında, “Çok sağlıklı bir uygulama. Böylelikle hem görüntü hem ses kirliliği de önlenmiş oluyor. Vatandaşın sağlığı için çok iyi oldu” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yenimahalle, Belediyesi, tarafından, Batıkent, Yıldız, Sanayi, Sitesi’nde, inşa,
Yorumlar
Haber Yazılımı