Haber Detayı
06 Temmuz 2019 - Cumartesi 15:32
 
'BELKO Vitamin Büfeleri' Yeniden Hizmete Girdi
Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne, ait taze sıkılmış meyve suyu satışının yapıldığı “BELKO Vitamin Büfeleri” yeniden hizmete girdi.
Güncel Haberi
'BELKO Vitamin Büfeleri' Yeniden Hizmete Girdi

BELKO Vitamin Büfeleri, ilk etapta 3 farklı noktada limonata, portakal, havuç, nar ve vişne suyu satışına başladı.

         Vatandaşların taze sıkılmış meyve suyu ihtiyacını karşılayan Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı BELKO A.Ş, Başkent'in merkezi noktaları olan Yüksel Caddesi, Milli Müdafaa Caddesi ve Kızılay Alışveriş Merkezi yanında bulunan büfelerde yeniden satışını sürdürecek. Vitamin Büfeleri’nin sayısı gelen talepler doğrultusunda Başkent’in başka semtlerinde de hizmet verecek. 

“DAHA MODERN SATIŞ NOKTALARI”

          Yeniden hizmete başlayan BELKO Vitamin Büfeleri’nin açılışını BELKO Müdürler Kurulu Başkanı Kerim Yılmaz, tarafından gerçekleştirildi.

          Doğal meyvelerin sağlıklı ve hijyenik ortamda sıkılan meyve sularının kaliteli bir şekilde Başkentlilere yeniden sunulmaya başladığını belirten Kerim Yılmaz, Öncelikle Başkentlilere hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum.  ALO 153 Mavi Masa’ya yazılı ve sözlü olarak bu hizmetin sürdürülmesine ilişkin birçok talep geldi. Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş’ın talimatları doğrultusunda Vitamin Büfeleri BELKO logosuyla yeniden hizmete başladı.  İlk etapta portakal, havuç ve nar suyunu satışa sunuyoruz. Halkın memnuniyeti ve talepleri doğrultusunda da ürün çeşitliliğini artıracağız” dedi.

 

“MEVSİME GÖRE SEÇENEKLER ARTACAK”

         BELKO Vitamin Büfeleri’nde mevsim meyvelerine göre seçeneklerin artacağını ifade eden Yılmaz şunları söyledi:  “Ankara halkının yoğun arzusu üzerine yarım kalan hizmeti tekrar başlattık.  İlk etapta halkın uğrak yerlerinden Güvenpark  Yüksel Caddesi ve Kızılay AVM’ de taze sıkılmış meyve sularının atışını gerçekleştireceğiz.   Merkeze uzak ilçelere de gelecek talepler doğrultusunda büfeler açmayı düşünüyoruz.”

        Diğer esnaflarla ticari bir rekabet içinde olmadıklarının altını çizen Yılmaz,

“ Fiyatlarımız uygun. Başkan Yavaş’ın da ilke edindiği dürüstlük, şeffaflık, eşitlik, kaliteli ve hızlı belediye hizmeti doğrultusunda halkımızın beklentilerini ölçerek talep edilen hizmeti sunmak ve devam ettirmeyi istiyoruz. Önümüzdeki süreçte sıcak kahve satışlarına başlayacağız.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: 'BELKO, Vitamin, Büfeleri', Yeniden, Hizmete, Girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı