Haber Detayı
18 Ekim 2013 - Cuma 11:47
 
Bülent Tanık'a Çocuklardan Sürpriz
Malazgirt Mahallesi çocukları, Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık’a olan sevgisini yollara yazdı.
Çankaya Haberi
Bülent Tanık'a Çocuklardan Sürpriz

Malazgirt Mahallesi çocukları, Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık’a olan sevgisini yollara yazdı. İngilizce olarak “I love you (Seni Seviyorum) yazmak isteyen mahalleli çocuklar “Ay lev yu” yazınca ortaya herkesi gülümseten bir tablo çıktı.

Önceki hafta Malazgirt Mahallesinde 2 Temmuz Parkının açılışını gerçekleştiren Tanık’a mahalleli çocukların sürprizi büyük oldu. Başkan Tanık’a sürprizleri olduğunu dile getiren çocuklar parkın açılışının ardından Başkan Tanık’ı parkın arkasındaki kavşağa götürdüler. Kavşağa “Ay lev yu Bülent Başkan Bir Daha” yazısını gören Tanık çocukların bu sürprizi karşısında hem duygulandı hem de güldü.

Yaşları 12-14 arası değişen mahalle çocuklarından Serdar Tekin, Ruhat Ösün, Deniz Taylan Akgünlü ve Melikşah Karahan okulun tadilatından arta kalan boyalarla yazıyı yazdıklarını söylediler. 2 Temmuz Parkının açılışından haberdar olunca Başkan Tanık’a bir sürpriz hazırlamak istediklerini ve böyle bir fikir geliştirdiklerini dile getiren çocuklardan Serdar Tekin, “Başkan Tanık her geldiğinde bizlerle konuşuyor, selam veriyor. Biz onu çok seviyoruz. Ben daha önce hiç belediye başkanı görmedim, hem Tanık’ı televizyonda da görüyorum. O çok önemli birisi. Bizim buruya hem 2 Temmuz Parkını yaptı hem de İnebolu parkını. Biz de ona hem teşekkür etmek için hem de onu çok sevdiğimiz için böyle bir yazı yazdık” diye konuştu. Kendisi için sevgilerini yollara yazan mahalleli çocuklara Başkan Tanık da sürpriz yapacağı sözünü verdi.

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: Malazgirt, Mahallesi, çocukları, Çankaya, Belediye, Başkanı, Bülent, Tanık’a, ol
Yorumlar
Haber Yazılımı