Haber Detayı
27 Temmuz 2020 - Pazartesi 16:49
 
Büyük Beden Ev Giyimi
Ev giyim ürünleri hepimizin doğal ve önemli bir ihtiyacıdır. Çünkü ev alanımız konforumuzun en yüksek olduğu alan olmalıdır ve giysilerimiz de bu konfora uygun olmalıdır.
Güncel Haberi
Büyük Beden Ev Giyimi

Örneğin hiçbirimiz ev içerisinde bizi terleten, vücudumuza yapışan, hareketlerimizi kısıtlayan kıyafetler ile duramayız, bu tarz kıyafetleri kullanmayı tercih etmeyiz. Mümkün olduğunda bizi rahat tutacak, terletmeyecek kumaşlardan yapılmış ve uygun kesimli olan kıyafetleri tercih ederiz.

Standart beden ölçülerinde üretilen ev giyim ürünlerinde yukarıda saydığımız tarzda giysiler çok uzun senelerdir çok rahat bir şekilde bulunabiliyor. Fakat büyük beden ölçüsüne sahip ev giyim ürünleri ancak son senelerde çeşitlilik kazanmaya başladı. Bizler de FUPE büyük beden ev giyim ürünleri satan bir firma olarak bu çeşitliliğe elimizden geldiğince sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda katkıda bulunuyoruz.

Bu yazımızda büyük beden ev giysileri hakkında çok çeşitli bilgileri ele aldık. Önce büyük bedenin ne olduğundan ve ölçülerinin neler olduğundan bahsederek kendi bedeninizden emin olmanızı sağlamayı hedefledik. Sonrasında büyük beden giyim ürünleri nelerdir, büyük beden ev giysileri nedir, nelerden oluşur, modelleri nelerdir, fiyatları nelerdir gibi pek çok farklı soruyu en net şekilde cevaplandırdık.

 

Büyük Beden Nedir ve Ölçüleri Nelerdir?

FUPE büyük beden ev giyim ürünlerimizden bahsetmeden önce kendi bedeninizi net bir şekilde bilebilmeniz, doğru alış verişler yapabilmeniz amacı ile önce büyük bedenin ne olduğundan ve ölçülerinin neler olduğundan bahsetmek istiyoruz.

Büyük beden demek standart beden ölçülerinin üzerinde olan ölçüler demektir. Yani eğer standart beden ölçülerinin üzerinde olan beden ölçülerine sahip biri iseniz büyük bedene sahipsiniz demektir. Bu durumda da kullanmanız gereken kıyafetler büyük beden ölçülerine sahip olan, özel olarak üretilmiş olan büyük beden kıyafetlerdir.

Standart beden ölçüleri genel olarak 36 bedenden başlayıp 44 bedene kadar sürer. Yani standart beden ölçüleri 36 beden, 38 beden, 40 beden, 42 beden ve 44 beden olarak belirlenmiş durumdadır. Büyük beden ölçüleri ise 44 bedenden başlayıp - sitemizde - 62 bedene kadar sürmektedir. Dolayısıyla büyük beden ölçüleri de 44 beden, 46 beden, 48 beden, 50 beden, 52 beden, 54 beden, 56 beden, 58 beden, 60 beden ve 62 beden olarak bilinmektedir. Genel piyasada büyük beden giyim ürünleri 56 bedene kadar bulunsa da sitemizde 62 bedene kadar olan her büyük beden giyim ürününü bulursunuz.

Bu önemli konuyu detaylı bir şekilde öğrendiğinize göre şimdi büyük beden giyim ürünlerinin neler olduğu konusuna geçebilir ve sonrasında büyük beden ev giyim ürünleri hakkında ayrıntılı bilgilere erişebiliriz.

 

Büyük Beden Giyim Ürünleri Nelerdir?

Son zamanlarda büyük beden giyim sektörünün hızla gelişmesi sayesinde büyük beden giyim ürünlerinde çeşitlikten bahsedebiliyoruz. Eskiden sadece günlük elbiseler, belli kesimde bluz ve taytlar, pantolonlar vardı. Ama şimdi sitemizde de görebileceğiniz gibi her giyim alanında büyük beden ürün bulunmaktadır. Sitemizdeki büyük beden ürün kategorileri arasında şunlar bulunmaktadır: Büyük beden günlük elbiseler, büyük beden abiye elbiseler, büyük beden üst giyim ( t-shirt, bluz, tunik gömlek), büyük beden alt giyim (taytlar), büyük beden tesettür giyim (ferace, tunik vs.), büyük beden ev giyim (pijama takımları ve gecelikler). Bu kategorilerin her birinde pek çok farklı, birbirinden güzel ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin her biri tüm büyük beden ölçülerine göre ve model ve renk çeşitliliğinin önemi göz önüne alınarak üretilmektedir.

Büyük beden giyim ürünlerimizi detaylı şekilde incelemek için sitemize girebilirsiniz. Şimdi büyük beden ev giysilerinin ne olduğuna, nasıl kullanılması gerektiğine bakalım.

 

Büyük Beden Ev Giyim Ürünleri Nedir, Nasıl Kullanılmalıdır?

Büyük beden ev giyimin içerisinde gecelikler ve pijama takımları bulunmaktadır. Bu ürünlerin hepsi büyük beden ölçülerine göre üretilmiştir. Dolayısıyla bedeniniz hangi büyük beden giyim ölçüsüne karşılık gelirse gelsin sitemizde büyük beden ev giysilerini kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Büyük beden ev giysilerinin nasıl kullanılacağı konusunda dikkat etmeniz gereken çok önemli noktalar vardır. Bu noktalar sizin ev içi rahatınız için önem taşımaktadır:

  • Büyük beden ev giysilerinde pijama takımlarını da gecelikleri de öncelikle konforunuzu göz önüne alarak seçmelisiniz. Yani, seçtiğiniz ürün size dar gelmemeli. Seçtiğiniz ürünün kumaşı sizi terletmeyecek bir kumaş olmalı. Seçtiğiniz ürün dar gelmemesi gerektiği gibi aynı şekilde size bol, geniş de gelmemeli. Tüm bunlar ev içindeki rahatınız, hareketlerinizin kısıtlanmaması için önemli halde bulunmaktadır.
  • Ayrıca bunlara dikkat ettiğiniz gibi seçtiğiniz büyük beden ev giysi ürününün modeli ve rengi de önemlidir. Eğer göğüs bölgenizin kapalı olması sizi rahatsız ediyor, sıkıntı veriyor ise geniş yakalı ya da düğmeli olan ev giyim ürünlerini tercih etmeniz gerekir. Eğer kol kısmınızın kapalı olması hareketlerinizi sınırlayacak ise geniş kesimli yarım kol ya da askılı ürünleri tercih etmelisiniz. Yaz aylarında kullanmak üzere bir ev giyim ürünü alacak iseniz sizi terletmeyecek kumaşta, kesim tarzında olan ürünü almalısınız. Renk konusunda da en sevdiğiniz renklerdeki ürünleri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz çünkü aslında renk faktörü özel yaşam alanınız olan ev içerisinde mutlu ve huzurlu hmenizi sağlayacak önemli bir faktördür.

Saymış olduğumuz tüm bu önemli noktalar iyi ve kaliteli bir büyük beden ev kıyafetleri alış verişi yapmanızı sağlar. Böylece giysiyi kullanır iken kendinizi rahat hissedersiniz. Büyük beden ev giysi ürünlerinin ne olduğu ve bu ürünlerin nasıl kullanılması gerektiği konusunu sizlere bu şekilde anlattıktan sonra diğer konu başlığımıza geçebiliriz. Bir sonraki başlığımız büyük beden ev giyim ürünlerinin çeşitleri ile ilgilidir.

 

Büyük Beden Ev Giyim Ürünlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Yukarıda ürün çeşitliliğinin standart beden giyim sektöründe olduğu gibi son zamanlarda büyük beden giyim sektöründe de oluştuğundan bahsetmiştik. Büyük beden ev giysilerinde de elbette bu çeşitliği görebilirsiniz. Ev giyim ürünlerimizin arasında yoğunluklu olarak pijama takımlarımız bulunuyor. Pijama takımlarının her modeli, her rengi ve her kesim tarzı şu an sitemizde aktif olarak satışa sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan pijama takımları büyük beden ev giysi kategorisi içerisinde bulunmaktadır ve her biri büyük beden ölçülerine uygun olarak tasarlanıp üretilmiştir. 44 bedenden 54 bedene kadar olan her beden ölçüsüne uygun büyük beden pijama takımı bulunmaktadır. Yani eğer 44 beden, 46 beden, 48 beden, 50 beden, 52 beden ya da 54 beden ölçülerinden herhangi birine sahip iseniz aradığınız pijama takımı ürününü çok rahat bir şekilde sitemizde bulabilirsiniz.

 

Büyük Beden Ev Giyim Ürünleri Modelleri Nelerdir?

Detaylı bir şekilde anlatmış olduğumuz büyük beden ev giyim ürünlerimizin modelleri de birbirinden farklı ve kullanışlı modellerdir. Modeller arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Uzun ya da kısa gecelikler. Bu gecelik ürünlerini aynı zamanda yarım kollu, ince askılı ya da kalın askılı olarak da görebilirsiniz. Renkler arasında ise bordo, kırmızı, siyah, gir, bej, beyaz, mavi, lacivert, pembe, mor, kahve, sarı, haki, kırmızı - siyah puantiyeli ve daha pek çok renk seçeneği görürsünüz.
  • Uzun kolu, yarım kollu ya da askılı pijama takımları. Askılı seçeneklerinde ayrıca kalın askılı ve ince askılı olarak da pijama takımları görebilirsiniz. Ürünlerin yapıldıkları malzemeler, kumaşlar sizi terletmez, üzerinize tam oturur ve vücudunuzu sıkmaz. Önemli olan doğru beden ölçüsündeki ürünü almanızdır.
  • Pijama takımlarında ayrıca pijama altı uzun olan ya da kısa olan modeller de bulunur.
  • Pijama takımlarımızın renkleri arasında şunlar vardır: Siyah, beyaz, kırmızı, bordo, kahve, haki, yeşil, hardal, sarı, pembe, mor, gri, bej, oranj, pudra ve daha pek çok farklı renk seçeneği.

Büyük beden ev giysilerimizin birbirinden farklı modelleri en genel olarak bu şekildedir. Eğer bu modelleri daha detaylı incelemek, her bir modeli görmek istiyor iseniz sitemize girmeli ve büyük beden ev giysi kategorimize tıklamalısınız.

Şimdi de büyük beden ev kıyafetlerinin genel fiyatlarına bakalım. Sıradaki başlık bu konu ile ilgilidir.

 

Büyük Beden Ev Giyim Fiyatları Nelerdir?

Büyük beden giyim sektörü son yıllarda gelişim gösterdiği için genel piyasada ürün fiyatları her zaman tartışmalı olmuştur. Çünkü bazı büyük markalar, mağazalar büyük beden giysileri oldukça yüksek fiyatlarda satışa sunmaktadır. Bu da çok büyük bir problem doğurmaktadır: Bu yüksek fiyatlı ürünleri sadece belli bir kesim insan alabilmekte, dolayısıyla her insan ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır.

Biz de bu önemli sorunun farkına vardık ve her insanın en doğal ihtiyacı olan ev giyim ihtiyacını kaliteli bir şekilde karşılayabilmesi, bu ürünlere sahip olabilmesi için fiyatlarımızı uygun bir şekilde belirledik.

En Uygun Büyük Beden Ev Giyim Fiyatları Nelerdir?

Yukarıda dediklerimiz ile bağlantılı olarak eğer siz de bütçenizi aşmayacak fiyatlar ile alış veriş yapıp ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyor iseniz doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. En uygun büyük beden ev giyim ürünlerini sitemizde görebilirsiniz.

Fiyat belirlemesi yapar iken önceliğimiz müşterilerimizin genel bütçeleri olmaktadır. Bu bütçelere göre olabilecek en uygun fiyatları belirleyerek ürünlerimizi sizlere sunarız. Böylece ihtiyacı olan herkes bu büyük beden giyim ürünlerine sahip olabilir.

 

Büyük Beden Ev Giyim Ürünü Satın Almak İçin

Eğer sizin de büyük beden ölçülerinde olan ev giyim ürünlerine ihtiyacınız var ise, en kaliteli ve kullanışlı malzemelerden üretilen ürünleri en uygun fiyatlara satın almak, sahip olmak istiyor seniz sitemiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

Büyük beden ev kıyafetlerini, gecelikleri ya da pijama takımlarını satın almak için önce kendi bedeninizden net şekilde emin olun. Bir mezura ile beden ölçülerinizi alın ve bedeninizi öğrenin. Sonrasında sitemizdeki ürün kategorilerinden ev giyim kategorisine girin. Orada pek çok farklı ev giyim ürünü görürsünüz. İhtiyacınız olan ve modeli, kesim tarzı ya da rengi hoşunuza giden ürünü seçin ve doğru bedenini seçin. Ve sonunda da alış veriş işleminizi tamamlayın.

Büyük beden giyim ürünü satın almak işte bu kadar kolay ve pratiktir. Siz de istediğiniz ürüne hemen sahip olabilmek için sitemize girebilirsiniz.

 

Diğer Büyük Beden Giyim Ürünleri

Bu yazımız büyük bedene sahip olan ev giyim ürünleri, yani gecelikler ve pijama takımları ile ilgiliydi. Büyük beden ev kıyafetleri dışında eğer başka ürünlere de ihtiyacınız var ise sitemizden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sitemizde üst giyim, bluzlar, t-shirtler, tunik gömlekler, alt giyim, taytlar, abiye elbiseler, günlük elbiseler, tesettür giyim ürünleri bulunmaktadır. Aynı zamanda çanta ve aksesuar satışlarımız da bulunmaktadır. Tüm bunları sitemizde kategoriler halinde görür ve çok kolay bir şekilde ürünleri incelersiniz. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Büyük, Beden, Ev, Giyimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı