Haber Detayı
12 Ekim 2014 - Pazar 22:52
 
Büyükşehir Belediye Meclisi'nden 'Mühye' Kararı
Büyükşehir belediye Meclisi'nde Çankaya Belediyesi ‘Mühye Hayvan Barınağı’'na Büyükşehir Belediyesi tarafından yardım edilmesine karar verildi.
Ankara Haberi
Büyükşehir Belediye Meclisi'nden 'Mühye' Kararı

Büyükşehir Belediye Meclis Başkan 2. Vekili başkanlığında toplanan Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Çankaya Belediyesi tarafından işletilen Hayvan Barınağı'nın ihtiyaçlarının karşılanarak yardım yapılması Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından oy birliği ile kabul edildi.

SOKAK HAYVANLARI AÇIKTA KALMAYACAK

Kış aylarının yaklaşmasıyla bir çok zorlukla karşı karşıya kalacak olan sokak hayvanları için Büyükşehir Belediye Meclisi anlamlı bir adım attı. Hayvan barınağına yardım edilmesi için verilen önerge Plan Bütçe Komisyonu'nda değerlendirilip, mecliste oylamaya sunuldu.

Büyükşehir Belediyesi'ne verilen önergeyi değerlendiren Plan Bütçe Komisyonu'nu raporunda şu ifadelere yer aldı: "Çankaya İlçesi'ne ait Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bulunan hayvanların her türlü ihtiyaçlarında kullanılmak üzere Büyükşehir Belediyesi'nin imkanları ölçüsünde Çankaya Belediyesi'ne gerekli desteğin verilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasın komisyonumuzca uygun görülmüştür".

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Büyükşehir, belediye, Meclisinde, Çankaya, Belediyesi, ‘Mühye, Hayvan, Barınağı’
Yorumlar
Haber Yazılımı