Haber Detayı
20 Ocak 2021 - Çarşamba 09:01
 
Çankaya AK Gençlik'ten Örnek Olacak Çalışma
Çankaya AK Parti Gençlik Kollarından anlamlı çalışma. Boztepe mahallesinde ihtiyaç sahibi çocuklara mont ve bot dağıtımı yaptılar.
Çankaya Haberi
Çankaya AK Gençlik'ten Örnek Olacak Çalışma

18 Ocak 2021 Tarihinde AK Parti Çankaya Gençlik Kolları Başkanlığı’nın organizasyonunda İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Yıldız , İl Başkan Yardımcısı Mustafa Öztürk , İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tayfun Arşınkol ve teşkilat mensupları ile birlikte Çankaya Boztepe Mahallesi’nde çocuklar için Mont ve Bot dağıtımı sağlandı .
 
Çankaya Gençlik Kolları Başkanı Taygun Arşınkol, "Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir ilkesiyle hareket ederek öncelikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve tüm AK Parti mensubu arkadaşlarımız ile birlikte Rabbimizin bize izin verdiği sürece , elimizin değdiği gücümüzün yettiği her alanda çocuklarımızın , gençlerimizin , yaşlılarımızın yanında olmaya halka hizmet için var olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
 
ARŞINKOL, gençlik kollarının çalışmaları hakkında sözlerine şu şekilde devam etti:
İyilik iyiliğin mayasıdır sözüyle yola çıktık. İl Gençlik Kolları Başkanımız Burak Yıldız ‘ın katılımıyla bu anlamlı programı gerçekleştirdik. Kendisine Çankaya ilçemize vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür ederim. Çankayamızda girmediğimiz hane, değmediğiniz gönül kalmayacak. Bugün yavrularımızın yüzlerinde birer tebessüm bırakmaya geldik. El birliğiyle topladığımız yardımlar ile çocuklarımıza mont, bot, atkı ve eldiven tedarik ettik. Bu soğuk günlerde kalpleri ısıtmak için çalışacağız. Gönül gönüle değince Hey dost yol mu dayanır.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya, AK, Gençlik'ten, Örnek, Olacak, Çalışma,
Yorumlar
Haber Yazılımı