Haber Detayı
24 Kasım 2020 - Salı 20:17
 
Çankaya Belediyesi'nden Korona Mücadelesine Destek
Çankaya Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında binlerce vatandaşa maske, dezenfektan ve kolonya desteği verdi. Çankaya Belediyesi, pandemi sürecinde 1 milyon 800 bin adet maske dağıttı.
Çankaya Haberi
Çankaya Belediyesi'nden Korona Mücadelesine Destek

Koronavirüsle mücadele çalışmaları kapsamında ihtiyaç sahibi yurttaşların yardımına koşan Çankaya Belediyesi, maske, dezenfektan ve kolonya desteği verdi. İlçe genelinde cadde ve sokaklarda yıkama, kamu kurumları, aile sağlığı merkezleri, eczaneler, muhtarlıklar, taksi durakları, camiler gibi vatandaşların temas ettiği her yerde dezenfeksiyon çalışması yapan Çankaya Belediyesi, öncelikli korunma unsuru maske dağıtımı da yaptı.  

Çankaya Belediyesi, pandemi sürecinde 1 milyon 800 bin adet maske dağıttı.  Muhtarlara maske ve dezenfektan dağıtan Çankaya Belediyesi, belediyeye işlemleri için gelen vatandaşlara, sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 65 yaş ve üstüne, pazaryerlerinde pazarcı ve vatandaşlara, sivil toplum kuruluşlarına da maske desteği verdi. Çankaya Belediyesi, maske temininin sınırlı olduğu pandeminin başladığı dönemde ise sağlık çalışanlarına 3 bin adet N95 maske dağıttı. 

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya, Belediyesi'nden, Korona, Mücadelesine, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı