Haber Detayı
13 Temmuz 2020 - Pazartesi 10:13
 
Çankaya'da İYİ Parti Rüzgarı Esiyor
İYİ Parti Çankaya İlçe Başkanı Kevser Ofluoğlu, Ankara'nın Çankaya ilçesinde yaptıkları çalışmaları gazetemize anlattı. Ofluoğlu açıklamasında her geçen gün daha da büyüdüklerini dile getirdi.
Çankaya Haberi
Çankaya'da İYİ Parti Rüzgarı Esiyor

           Kurucu İlçe Başkanından görevi devir alan ve iki dönemdir Çankaya İlçe Başkanlığı görevini başarı ile yürüten ve bu dönem içinde Genel ve Yerel seçimlerde partisini en iyi şekilde temsil eden aynı zamanda Gölbaşı İlçesi  Emirler doğumlu  olan İYİ Parti İlçe Başkanı Kevser OFLUOĞLU,  Pandemi öncesi  ve sonrasındaki  Çankaya’yı değerlendirdi.

          “İlçe Başkanlığı öncesi  teşkilatlı bir yapıdan gelmemin verdiği avantajla İlçe Merkezi ve Mahallelerde İYİ Parti olarak Mahalle Komisyonları Başta olmak üzere iyi örgütlendik ve bu örgütlenmeyi kurumsal yapı çerçevesinde gerçekleştirdik.  Komisyonlarımız halkla iç içe sorunlarıyla bire bir ilgilenirken yönetimimizle organize bir şekilde sorunlara çözüm ürettik. Üye kazandırma anlamında etkin rol oynayan   komisyonlarımızı oto kontrol sistemi ile denetleyerek en üst seviyede başarı elde ettik” şeklinde sözlerine başlayan Ofluoğlu, Çankaya’da yaptıkları çalışmaları da şu şekilde özetledi:

 

          HALKIMIZIN YANINDAYIZ

          “Ramazan ayı ve Pandemi sürecinde parti ayrımı gözetmeksizin Yönetim kurulu ve üyelerimizle ihtiyaç sahiplerine nakdi ve gıda yardımında bulunduk ve bulunmaya da devam ederek halkımızın bir nebzede olsa nefes almasına yardımcı olmaya çalıştık

          İl Başkanlığı seçimlerine 95 lik bir katılım sağlayarak İYİ Parti Çankaya olarak ilçemizi en iyi şekilde temsil ettik.

          Çankaya halkının isteklerini parti ayrımı gözetmeksizin İlçe Belediye Başkanlığı ve Büyükşehir nezdinde iletmek sureti ile çözüm sürecinde de takip ederek en hızlı şekilde çözüme ulaştırdık bunu en güzel örneği ise KIZILAY Meydanında görme engelliler yolu için gerekli girişimlerde bulunarak sonuçlanmasını sağladık.

 

          İYİ PARTİ’YE İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

          Çankaya İlçe olarak Genel ve Yerel seçimlerde İl Başkanlığımızla ortak çalışmalarla Yerel seçimlerde İl ve İlçe bazında Genel seçimde ki oylarımızı arttırmak suret Millet ittifakı olarak Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanlığını kazandık.  Halkımızın partimize bakış açısı gün geçtikçe pozitif anlamda artarak devam ederken bunu üye anlamında da görüyoruz.

          Olası bir erken seçimde İYİ Parti Çankaya İlçe Teşkilatı olarak yarın seçim olacakmış gibi Yönetim kurulumuz Mahalle komisyonlarımız ve sandık görevlilerimizle her daim hazır durumdayız.

          21 Haziran da İl Başkanlığına seçilen Yetkin ÖZTÜRK ve Yönetim kuruluna da sizin nezdinizde hayırlı olmasını diler başarılar temenni ederim.

           Ayrıca Çankaya İYİ Parti  İlçe olarak Yönetim kurulu adına da gazetenize teşekkür ediyorum.”

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Çankaya'da, İYİ, Parti, Rüzgarı, Esiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı