Haber Detayı
06 Haziran 2018 - Çarşamba 12:22
 
Cemil Çiçek, Sahurda Mamak'a Konuk Oldu
TBMM Eski Başkanı, Ankara Milletvekili Cemil Çiçek Mamaklı vatandaşlarla sahur programında bir araya geldi.
Mamak Haberi
Cemil Çiçek, Sahurda Mamak'a Konuk Oldu

Mamak Belediyesi’nin Anfi Düğün Salonu’nda düzenlediği sahur programına Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammed Abdullah Özer, Ankara Milletvekili Adayı Fatma Öncü ve çok sayıda mahalle sakini katıldı. Dört mahallenin bir araya geldiği sahur programında Çiçek, 24 Haziran seçimlerine vurgu yaparak, “Güçlü Cumhurbaşkanı için güçlü hükümet kurulmalı” dedi.

 

Ülkemizin bekasını belirleyeceksiniz

Programda devletin birliğini ve dirliği temsil eden kurumların her zaman güçlü olması gerektiğini ifade Cemil Çiçek, “Eğer işin başındaki kişinin gücü ve yetkisi yoksa birçok şey eksik kalır. İşte 24 Haziran seçiminde devreye girecek olan yeni sistemde cumhurbaşkanlığı makamı daha da güçlü hale gelecek. Ülkemizin bekasını ve geleceğini belirleyecek olan sizlersiniz. Tabi sadece cumhurbaşkanının da güçlü olması yetmiyor. Güçlü bir hükümetinde kurulması gerekiyor” dedi.

 

Birlik ve beraberlik bizim en büyük gücümüz

Dokuz yıldır gerek iftar programlarında gerekse sahur programlarında vatandaşlarla bir araya geldiğini ifade eden Mesut Akgül, “İşte bu sofralarda oluşan birlik ve beraberlik bizim en büyük gücümüz. Bu gücüde en iyi şekilde kullanmalıyız. Bu birlik ve beraberliğin bozulmaması için milletimizin ferasetinin tıpkı 15 Temmuz’da olduğu gibi 24 Haziran seçimlerinde ortaya çıkacağına inanıyorum. 16 yılda bu ülkeyi hayal edilemeyen noktalara getiren milletin adamı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı daha güçlü bir şekilde seçileceğinden hiç şüphem yok” dedi.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Cemil, Çiçek,, Sahurda, Mamak'a, Konuk, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı