Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 00:13
 
CHP Etimesgut İlçe Örgütü Kılıçdaroğlu İle Görüştü
31 Mart yerel seçimleri öncesi halen Etimesgut Belediye Başkanı adayını belirleyemeyen CHP'de, Etimesgut İlçe Örgütü Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşerek taleplerini ilettiler.
Etimesgut Haberi
CHP Etimesgut İlçe Örgütü Kılıçdaroğlu İle Görüştü

CHP Genel Merkezi'nde dün gerçekleştirilen görüşmeye, Etimesgut CHP İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz, Örgüt Yöneticileri, Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları ve Belediye Başkan Aday Adayı Erkan Özdemir katıldı.
 
Etimesgut CHP İlçe Yöneticileri ve Meclis Üyesi aday adayları, Genel Merkez'de ziyaret ettikleri CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na, İYİ Parti ile ittifak görüşmelerinin devam ettiği  'Etimesgut'ta Belediye Başkan Adayının mutlaka CHP'den olması gerektiği üzerinde durdular. CHP'nin Etimesgut'ta yerel seçimleri kazanabilmesi için CHP Adayının önemi üzerinde duran partililer Kılıçdaroğlu'na bunun önemi konusunda görüşlerini bildirdiler.
 
Kılıçdaroğlu ile yapılan görüşmenin ikinci bölümünde ise İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz ve Örgüt Yöneticilerinin bir kısmı görüşmede yer aldı. Ziyaret ile ilgili olarak gazetemize açıklamada bulunan CHP Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz, "Sayın Genel Başkanımıza 31 Mart yerel seçimleri öncesi adayın neden CHP'den olması gerektiğini ve ittifak halinde mutlaka partimizden bir ismin aday gösterilmesi konusunda fikirlerimizi söyledik. Kendisinden duyduğumuz sözleri bizleri umutlandırdı. 31 Mart Yerel Seçimlerinde İYİ Parti ile Etimesgut'ta yapacağımız ittifakın adayı CHP'den olacaktır. İttifak görüşmelerinde sonuç ne olursa olsun mutlaka aday CHP'li birisi olacaktır" diye konuştu.
 
Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Gamze Şengel Taşcıer ve Ayhan Yılmaz dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor, takım elbise ve iç mekan

 

Kaynak: Editör: İbrahim Keskin
Etiketler: CHP, Etimesgut, İlçe, Örgütü, Kılıçdaroğlu, İle, Görüştü,
Yorumlar
Haber Yazılımı