Haber Detayı
21 Mayıs 2015 - Perşembe 23:25
 
CHP Ankara Milletvekili Adayları, Vatandaşla Buluşuyor
CHP Ankara, merkez ve çevre ilçelerde seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. Sabah saatlerinden itibaren milletvekili adayları..
Siyaset Haberi
CHP Ankara Milletvekili Adayları, Vatandaşla Buluşuyor

CHP Ankara, merkez ve çevre ilçelerde seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. Sabah saatlerinden itibaren milletvekili adayları Mamak, Elmadağ, Polatlı, Sincan, Çankaya, Pursaklar, Çamlıdere, Ayaş, Kızılcahamam, Keçiören, Çubuk ve Haymana ilçelerinde Ankara halkıyla buluştular.

Haluk Koç Kızılcahamam, Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi ve Erdoğan Kılıç Mamak, Bülent Kuşoğlu ve Kazım Sönmez Etimesgut, Gülsün Bilgehan Elmadağ, Aylin Nazlıaka ve Emre Doğan Polatlı, Ali Rıza Erbay Çankaya, Şenal Sarıhan ve Barış Ozan Vural Pursaklar, Celalettin koç ve Abidin Şahin Çamlıdere, Semra Dinçer Ayaş, Kadın Kolları Çubuk ve Haymana ilçelerinde çalışmalarda bulundular.

Seçim çalışmalarında il yönetim kurulu üyeleri Mustafa Nadir Er, Ayhan Yılmaz, Ferizan Fırat, Eray Gülkanat, İsa Varlı, Semiramis Gürer, Ali Çolak, Yeliz Aşçı, Ömer Arıduru, Gülden Güvener, ve Kadın Kolları milletvekili adaylarına eşlik ettiler.

Esnafları ziyaret eden ve alış veriş yapan yurttaşlarımızla konuşan milletvekili adayları seçim bildirgesinde açıklanan konularda Ankaralılara bilgi verdiler ve oylarını istediler.

CHP Ankara milletvekili adayları Yaşanacak bir Türkiye hedefine ulaşma yolunda Ankara’nın her köşesinde yurttaşlarımızla buluşmaya devam edecekler.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: CHP, Ankara, merkez, çevre, ilçelerde, seçim, çalışmalarına, hızla, devam, ediyo
Yorumlar
Haber Yazılımı