Haber Detayı
12 Ağustos 2014 - Salı 01:49
 
CHP'den Gökçek'in Büfelerine Büyük Tepki
Ankaralılar kaldırımlarda artık olduğundan daha zor yürüyecek. Ankara'ya 150 yeni büfe geliyor.
Ankara Haberi
CHP'den Gökçek'in Büfelerine Büyük Tepki

CHP Ankara İl Örgütü'nün internet sayfasında yayınlanan habere göre; Ankara Büyükşehir Belediyesi, şehrin muhtelif yerlerine konulacak 150 adet meşrubat büfesini kapalı zarf usulüyle 10 yıllığına kiraya verecek. 

BÜFELERİN BAŞKENTİ 

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Ankara Büyükşehir Belediyesi, şehrin muhtelif yerlerine konulacak 150 adet meşrubat büfesini şartname ve sözleşme doğrultusunda kapalı zarf usulüyle bir bütün halinde 10 yıllığına kiraya vermek için ihale yapacak. 150 adet meşrubat büfesi için belirlenen 1 yıllık muhammen bedel 2 milyon 287 bin 950 TL olacak. Geçici teminat bedeli ise 68 bin 638 TL olacak.

Tüm büfeler için tek teklif mektubu verilecek. İhale için verilen teklif mektubu 21 Ağustos 2014 saat 12.00’ye kadar teslim edilecek. İhale edilecek meşrubat büfelerine ait, geniş ve teferruatlı bilgiyi içeren şartname ve kira sözleşmesi her gün çalışma saatleri içerisinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığından bin TL karşılığı temin edilebilecek.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Ankaralılar, kaldırımlarda, artık, olduğundan, daha, zor, yürüyecek, Ankaraya, 1
Yorumlar
Haber Yazılımı