Haber Detayı
05 Ocak 2019 - Cumartesi 20:26
 
Cinemaximum Yeni Sinemasını Polatlı'da Açtı
Anadolu’daki yatırımlarını aralıksız sürdüren CGV Mars Entertainment Group, yeni sinemasını 4 Ocak Cuma günü Ankara Polatlı’nın ilk alışveriş merkezi olan Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açtı.
Güncel Haberi
Cinemaximum Yeni Sinemasını Polatlı'da Açtı

Türkiye’nin her köşesine dünya standartlarında sinema hizmeti götürmeyi ve her ilde sinema izleme kültürünü yaygınlaştırmayı ilke olarak benimseyen CGV Mars Entertainment Group, yeni sinemasını 4 Ocak Cuma günü CGV Mars Entertainment Group COO’su Mark Jeonghun Nah ev sahipliğinde, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın da katılımıyla gerçekleştirilen bir törenle Ankara Polatlı’da açtı. Polatlı’nın ilk alışveriş merkezi olan Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bünyesinde yer alan Cinemaximum Kartaltepe’nin açılış gününde CGV Mars Entertainment Group’un “İlk Sinema Biletim” projesi kapsamında, yaşları 7-13 arasında değişen 100 çocuk kendileri için düzenlenen özel gösterimde bir araya geldi. Ayrıca açılışa özel olarak CGV Cinema Club üyeleri Süper Ayı ve Bizim İçin Şampiyon filmlerini ücretsiz olarak seyretti. Cinemaximum Kartaltepe, Polatlı’da Belediye Sineması’ndan sonra açılan ilk sinema olma özelliğini de taşıyor.

“Mottomuz: Herkes için sinema

Açılış töreninde konuşan CGV Mars Entertainment Group COO’su Mark Jeonghun Nah, şunları söyledi: “Kurumsal sorumluluğumuz gereği paydaşlarımız olan hem sinema perdesinin önündeki izleyicileri ve hem de perdenin gerisindeki yapımcıları, yönetmenleri, sektöre girecek gençlerimizi kendimiz ve sektörümüz ile birlikte geliştirmeye çalışıyor; ‘Herkes için Sinema’ mottomuzla kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarımıza yön veriyoruz. Bu çerçevede kültürel gelişmişliğin bir göstergesi olan sinema izleme kültürünü Türkiye’nin her köşesinde yaygınlaştırmak için yaptığımız yatırımlarla sinemalarımızın bulunduğu bölgelerin sosyal ve kültürel gelişimine de katkı sağlamaya çalışıyoruz. Sinema kültürünün genç kuşaklarda yeşermesine katkı sağlamak amacı ile Türkiye’nin farklı illerinde İlk Sinema Biletim Projesi’ni hayata geçirdik ve bugünde bu kapsamda 100 çocuğumuzu sinemamızda ağırladık. Umarız Cinemaximum Kartaltepe daha çok çocuğumuzun sosyal ve kültürel gelişimine faydalı olur.”

“Polatlı’da eğlenceye hazır, genç bir nüfus var”

Cinemaximum Kartaltepe’nin tüm ilçeye faydalı olacağını söyleyen Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ise “Polatlı’da eğlenceye hazır, genç bir nüfus var. Bunun farkına vararak bu sinemayı açan CGV Mars Entertainment Group’u tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Bizim ölçeğimizdeki birçok ilçede yüksek standartlara sahip, konforlu sinema salonları bulunmuyor. Bu sinemadan faydalanacak bütün gençlerimize iyi seyirler diliyorum” dedi.

Açılışa özel kampanyalar 18 Ocak’a kadar devam edecek

4 salonda, 460 koltukla sinemaseverlerle buluşacak olan Cinemaximum Kartaltepe, 18 Ocak tarihine kadar açılışa özel kampanyalarla sinemaseverleri konuk edecek. Kampanya detayları şöyle:

  • Öğrenci kampanyası ile 18 Ocak’a kadar CGV Cinema Club üyesi öğrenciler biletlerini yüzde 50 indirimli satın alabilecek.
  • 18 Ocak’a kadar CGV Cinema Club üyesi TSK mensupları ve ailelerine özel biletler 9 TL’den satışa sunulacak.
  • 18 Ocak’a kadar CGV Cinema Club üyesi olan misafirlere özel Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri bir bilete anında bir bilet hediye edilecek.
Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Cinemaximum, Yeni, Sinemasını, Polatlı'da, Açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı