Haber Detayı
16 Nisan 2019 - Salı 13:21
 
Dünyagöz Ankara 10. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı
Dünyagöz Hastaneleri’nin Ankara’da açılışının 10. Yıldönümünde kutlama yemeği düzenlendi.
Sağlık Haberi
Dünyagöz Ankara 10. Kuruluş Yıldönümünü Kutladı

Dünyagöz Ankara Bölge Direktörü Hüseyin Kılavuz’un ev sahipliği yaptığı kutlamada aralarında, bilimsel çalışmalarıyla dünya çapında tanınan doktorların da bulunduğu medikal kadro ile hastane yönetimi ve personeli de yer aldı.

Hüseyin Kılavuz gecenin açılışında bir konuşma yaptı. Kılavuz: “10 yılda Türkiye ve çevre ülkelerde referans merkezi haline geldi. Şehrimiz ve ülkemiz için önemli bir noktaya ulaştık. Yurt içi ve yurt dışından gelen çok sayıda hastaya hizmet verirken aynı zamanda turizme de önemli bir katkıda bulunuyoruz. Ankara Tunus hastanemiz 40 doktor ve 250 personel ile en kritik vakaların çözüldüğü önemli bir merkezdir” dedi.

Konuşmanın ardından plaket töreni yapıldı. 10. Yılını dolduran personele, hizmetlerinden ötürü teşekkür plaketi verildi. Gece canlı müzik grubunun sahne almasıyla devam etti. Katılımcılar dans edip eğlenerek yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu attı. Gece yarısına kadar devam eden etkinliğe katılanlar, bir on yıl daha unutulmayacak anılarla evlerine döndü.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Dünyagöz, Ankara, 10., Kuruluş, Yıldönümünü, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı