Haber Detayı
08 Ağustos 2020 - Cumartesi 10:32
 
Elmadağ Her Geçen Gün Gelişiyor ve Büyüyor
Elmadağ’ımız Değişen Alt Yapısı İle Dinamikleşirken, Değişen Yeni Yüzü İle Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin de verdiği destekler ile Gelişen Bir İlçe Olmaya Devam Ediyor.
Ankara Haberi
Elmadağ Her Geçen Gün Gelişiyor ve Büyüyor

Göreve geldiği günden bugüne kadar, İlçede yaşayan vatandaşlarımızın ulaşımında kolaylık sağlamak ve yaşam kalitesini arttırmak adına, Elmadağ Belediye Başkanı Aşkın yaptığı açıklamasında "alt yapısı tamamlanan alanlarda A.B.B. desteği ve belediye ekiplerimiz işbirliği ile tonlarca finişerli sıcak asfalt serimi ve yama çalışması yapıldı" dedi.

 

"En üst seviyede hizmet etmeye devam edeceğiz"

Başkan Aşkın, "Uzun yıllardan beri bu tozlu yollardan gelip geçen ve zahmetine katlanmış olan vatandaşlarımıza bundan sonra asfalt yoldan gelip geçme konforunu sağlamanın mutluluğunu yaşamaya başladık. Hemşerilerimiz asfaltı tamamlanan bu yolları güle güle kullansınlar. Yıllardır çekmiş oldukları zahmeti, sıkıntıyı unutturursak, bir nebze eski günleri hafızalarından silersek bizde mutlu olacağız. İnşallah asfalt çalışmalarımızda olduğu gibi diğer hizmetlerimizde de en üst seviyede yerine getirmeye devam edeceğiz" dedi.

 

Bu yolda yürürken, Büyükşehir'in desteğini her zaman htik.

Başkan Aşkın, "Elmadağ Belediyesi olarak bizim tek başımıza bu yolda yürümemiz mümkün değil. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Mansur Yavaş Başkanımızın bu yürüyüşte hep bizim yanımızda olduğu ve desteğini esirgemediği için İlçemiz adına kendisine teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Kaynak: Editör: Flas Gazetesi
Etiketler: Elmadağ, Her, Geçen, Gün, Gelişiyor, ve, Büyüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı